Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Inne] Drukarka tania w eksploatacji do 300zł

07 Maj 2014 19:42 1467 1
  • Poziom 12  
    Moglibyscie polecić mi jakąś tanią w eksploatacJi drukarkę do domowego użytku w cenie do 300zł?

Aktualnie mam Epsona sx125(od dwóch lat) i zadowolony nie jestem. Od jakiegoś czasu ma problem z ładowaniem papieru, ale największą jego wadą jest to że bardzo szybko konczą sie tusze, do tego jeśli skończy sie jeden pojemnik (a jest ich 4) to nie drukuje w ogole.
    Na dodatek przy każdej wymianie tuszu trzeba czyścić głowice(automatycznie) a na to też troche idzie tuszu...

Wcześniej maiłem Lexmarka z45 i w prownaniu do tego co teraz mam to był super. Miał 2 pojemniki (kolorowy i czarny) i tusz starczał na długo, ale po 7 latach użytkowania coś zaczelo sie w nim pieprzyć...

Teraz też chciałbym coś na wzór tego Lexmarka, czyli żeby był tani w eksploatacji i zeby te tusze za szybko sie nie kończyły
  • Poziom 20  
    Poszukaj wśród Brotherów, mam dcp-375cw i jestem zadowolony. Wydatek trochę powyżej 300 zł ale koszt zamienników atramentów śmieszny, bo około 4 zł od sztuki :) Głowica drukująca zintegrowana, podobnie jak w epsonach, więc trzeba pilnować, żeby nie stała za długo nie używana. Dodatkowo ma wifi, przez co jest niesamowicie wygodna.