Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta indukcyjna Whirlpool acm 808 bas

08 Maj 2014 08:56 5574 4
  • Poziom 9  
    Witam,

zastanawiam się nad kupnem płyty indukcyjnej Whirlpool acm 808 bas. Głównym argumentem za jest kolor płyty.

Pan w Satrunie powiedział jednak że te płyty (ogólnie płyty whirpoola) mają mniejsze pola grzewcze niż płyty innych firm. Czy to prawda? Czy ogólnie tak płyta jest warta zainteresowania?

Pozdrawiam

Dżordż.
  • Poziom 9  
    Ponawiam pytanie.

Czy ktoś posiada wiedzę na ten temat i mógłby się nią podzielić ?
  • Poziom 1  
    Witam.
    Posiadam taką płytę od ok. dwóch miesięcy i według mnie jest rewelacyjna.
    Po pierwsze kolor płyty powoduje ,że na panelu sterującym nie widać odcisków palców (przy czarnych płytach wiecznie opalcowany panel sterowania),co sprawia że jest łatwa w utrzymaniu w czystości.
    Po drugie funkcja booster na wszystkich czterech polach.
    Co do wielkości pól grzewczych to na większym polu 21cm wchodzi mi garnek 6l. Oprócz tego dwa kwadratowe pola dzięki funkcji flexi cook można używać jako jedno pole grzejne o wymiarach 23cmx38cm.
    Kupiłem garnek prostokątny o takich wymiarach o pojemności 7l, więc chyba nie jest to mało.U mnie płyta sprawdza się wyśmienicie.
    Pozdrawiam:SS
  • Poziom 1  
    Również jestem posiadaczem tej płyty od kilku dni.
    Płyta przy włączaniu i wyłączaniu wydaje dość głośny i piskliwy sygnał.

W instrukcji jest mowa o wyłączeniu dźwięków, jednak ta opcja wyłącza jedynie sygnał przy wyborze i nastawie płyt grzewczych.

Czy wszystkie płyty mają taki głośny dźwięk przy włączaniu/wyłączaniu, czy komuś udało się go wyłączyć?
  • Poziom 9  
    Moja płyta działa 2 lata. Nie narzekam :)