Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes Vito 108D 1998 gaśnie po odpaleniu

kroolik113 08 May 2014 11:29 2670 2
    kroolik113
    Level 9  
    1998 mercedes vito 108D jakiś czas temu oddałem samochód do warsztatu w celu regulacji pompy paliwa. Niby jest to autoryzowany serwis BOSH więc cieszyłem sie ze problem zostanie szybko rozwiązany i spalanie spadnie a moc samochodu wróci do stanu wcześniejszego (z taką usterką oddałem samochód). Po odbiorze samochodu po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów z silnika zaczęło sie dymić. Wylewało się paliwo na silnik z przewodu który łączy wtryski. W warsztacie uspokajali mnie że nic sie nie stało. Po usunięciu usterki problem pojawił sie po 30km. Wróciłem ponownie. Tym razem juz było ok.
    Od początku po naprawie samochód zaczął dziwnie chodzić, silnik stuka, z wydechu leci gesty czarny dym. Myślałem ze tak ma być, a dym to wina wyciętego katalizatora. Teraz samochód ledwo odpala. Muszę kilka razy kręcić rozruchem, samochód chce odpalić ale zaraz go dusi i gaśnie.

Może ma ktoś pomysł co z tym zrobić. Z góry dziekuje
    andrzej20001
    Level 43  
    Reklamuj usługę.
    kroolik113
    Level 9  
    Niestety jest to nie do wykonania. Samochod i ja jestśmy za granicą, w dodatku nie chcę mieć nic wspólnego z tym warsztatem. Chcę tutaj na miejscu naprawić, ale chcę też wiedzieć coś na ten temat żeby być trochę "mądrzejszy".
    Dziękuje za poradę.