Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica ZIM 436 - Nietypowe dźwięki podczas pracy pompy

08 Maj 2014 14:38 3240 1
  • Poziom 7  
    Witam!

Zakupiłem miesiąc temu nową zmywarkę Amica ZIM 436. To nowość w ofercie firmy Amica, ale wygląda funkcjonalnie na niezły.

Generalnie super tyle, że już przy pierwszym uruchomieniu wydawała z siebie dość nietypowe dźwięki podczas pracy pompy (podczas wypompowywania wody). Zawezwałem serwis gwarancyjny Amica. Fachman przyszedł, przysłuchał się i wymienił pompę, która ..... wydaje dokładnie identyczne dźwięki. Fachman zakomunikował, że ten typ tak najwidoczniej ma, a ten konkretny typ zmywarki ma dość słabą pompę i tak już będzie działać.
    Hałas jest na tyle duży, że przy otwartej kuchni dość mocno zakłóca telewizor. Poza tymi momentami sprawuje się OK i jest naprawdę cicha.

Załączam link do dwóch plików MP3 z odgłosami podczas pracy. Nagrane z poziomu podłogi jakieś 50 cm od zmywarki.

Link - pierwszy fragment nagrania
    Link - drugi fragment nagrania

Przymierzam się zawezwać serwis ponownie lub wręcz przesłać do producenta te odgłosy, bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że "ten typ zmywarki tak właśnie fabrycznie ma pracować".

Czy ktoś może podpowiedzieć czy tego typu praca pompy jest faktycznie wynikiem jej słabej mocy, czy też może coś oprócz niej szwankuje jeszcze w tym egzemplarzu zmywarki?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 2  
    Napisz proszę jak się skończyło - bo chcę taką kupić.

Pozdrawiam