Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KDL-52EX1 SONY TV - Brak połączenia z media receiver. Jak zsynchronizować TV?

haring 08 Maj 2014 21:19 1326 2
  • #1 08 Maj 2014 21:19
    haring
    Poziom 12  

Witam wszystkich Elektroda-wiczów.
    Mam problem z tv KDL-52ex1 posiadam do niego media receiver bez pilota. Media receiver ma inny nr seryjny a telewizor inny, krótko mówiąca media receiver nie jest sparowany z tym tv. Teraz jest pytanie czy ja mogę bez pilota w jakikolwiek sposób sparować (synchronizować) oba urządzenia?
    Może jest instrukcja inna niż serwisowa, w której niczego się nie mogłem doczytać, może ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie i może przygotować instrukcję mi.
    Reasumując
    TV SONY KDL-52ex1
    Media receiver unit MBT-WI
    Komunikat wyświetlany na tv Echec des communications sans fil. Veuillez consulter le mode demploi.(001)
    W wolnym tłumaczeniu: Komunikacja bezprzewodowa nie powiodła się. Proszę zapoznać się z instrukcją obsługi.(001)

Czekam na pomoc

Pozdrawiam
    Piotr

0 2
  • #2 10 Maj 2014 08:37
    akonom
    Poziom 2  

Miałem ten sam problem i udało mi się.Ale z pomocą pilota,nie musi być koniecznie 001,może być inny-sony.Trzeba wejść w tryb serwisowy monitora.Oczywiście można używać monitor z innym urządzeniem poprzez hdmi w monitorze,bez parowania z mbt.

0
  • #3 31 Sie 2014 17:01
    haring
    Poziom 12  

Sprzedałem tv po długiej męczarni, ale dla osób mający ten sam problem podpowiem, że bez pilota nic się nie da zrobić i nie można korzystać z telewizora nawet z wbudowanego portu HDMI.

0