Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy możliwy jest montaż pompy wtryskowej bosch 2,5d od ford transit do perkinsa

08 Maj 2014 22:15 1422 4
  • Poziom 2  
    Witam, mam pytanie odnośnie,czy możliwy jest montaż pompy wtryskowej boscha z forda transita 2,5D do silnika perkinsa 4 cylindrowego,czy przerabiał już ten temat ktoś kiedyś,bede wdzięczny za cenne rady
  • Poziom 30  
    Wszystko jest możliwe. Wątpię, aby ktoś to przerabiał. Bo i po co ? Koszta będą wysokie.
  • Poziom 2  
    od transita koszt pompy jak dobrze się poszuka to parę groszy,ale chodzi m i o parametry czy są podobne,i czy trzeba przerabiać mocowania przy silnku , też wysunęło mi się pytanie, czy już to ktoś działał,ponieważ silnik perkinsa ma bardzo duże i wszechstronne zastosowanie, czy to w wózkach widłowych,czy w pompach,agregatach a pompa boscha transita jest nie do zdarcia
  • Poziom 30  
    Parametry są całkiem inne. Mocowania są całkiem inne. A pompa Boscha od Forda Transita psuje się tak samo jak każda inna.
  • Poziom 2  
    właśnie tych starych transitów i nowych już trochę na przerabiałem i wiem co są warte te pompy boscha, i nawet przerabiałem je z tych pomp lucasa na boscha bo jak już pisałem są nie do zdarcia. i dlatego szukam konkretów do przeróbki