Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 406 niedziałające radio i odtwarzacz płyt

09 Maj 2014 16:16 1290 5
  • Poziom 7  
    Witam! Mam problem z radiem i odtwarzaczem płyt w moim peugeocie. Problem wygląda następująco, gdy włączę radio cały czas szuka stacji i szumi, do tego jest jeszcze pipczący dźwięk(pip pip pip pip).Gdy włożę płytke CD jest tylko ten pipczący dźwięk Co to moze byc? gdzie szukac?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 37  
    Wyczyścić laser. Wymienić procesor w głowicy ukf . Dopisać prawidłowy nr VIN.

Co zrobiłeś do tej pory !!!!?????

Popatrzyłeś na radio od srodka czy tylko popatrzyłeś się na nie i przyleciałeś napisać posta na elektrodę ?????!!!!!!
  • Poziom 7  
    Mam drugiego takiego samego peugeota (anglika na części) i wyciągnąłem radio z niego, przełożyłem i jest to samo.
  • Pomocny post
    Poziom 37  
    MariuszMaxK. napisał:
    Mam drugiego takiego samego peugeota (anglika na części) i wyciągnąłem radio z niego, przełożyłem i jest to samo.

SZYMON BYDGOSZCZ napisał:
    Wyczyścić laser. Wymienić procesor w głowicy ukf . Dopisać prawidłowy nr VIN.

I wszystko w temacie.
  • Poziom 33  
    To radio jest dopisane do konkretnego auta nr VIN. Jeżeli zamienimy radia to właśnie będzie to pip, pip, pip, ... Jest możliwość dopisania innego radia do auta ale trzeba edytować nr VIN, czyli sprzęt i wiedza jest do tego potrzebna.
  • Poziom 7  
    Powodem byla zepsuta stacyjka. Radio nadpisalem do swojego auta ale dalej szukal stacji, po wymianie stacyjki problem ustal. Dziekuje za pomoc i pozdrawiam. Temat do zamkniecia.