Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

INDESIT IWD 71051 C ECO - Jak wyciągnąć drut od stanika spod bębna ??

marcin2703 09 Maj 2014 18:17 3075 4
  • #1 09 Maj 2014 18:17
    marcin2703
    Poziom 7  

Witam serdecznie. Na początku chciałbym powiedzieć, że jestem nowy i prosiłbym o wyrozumiałość. A więc posiadam pralkę Indesit IWD 71051 C ECO (EU), podczas prania, żonie wpadł pod bęben drucik od stanika i teraz podczas wirowania pralka bardzo hałasuję, czytałem o możliwości wyciągnięcia plastików które znajdują się w bębnie, próbowałem to zrobić i plastik z jednej strony zszedł a z drugiej nie mogę go ściągnąć, próbowałem delikatnie szarpnąć w lewo i w prawo ale nic. Nie chcę tego urwać albo ułamać, żeby później całkiem nie dało się założyć ( ma ktoś może jakiś pomysł jak to ściągnąć i czy jak szarpnę to mogę coś urwać albo złamać jakiś zaczep??). No i teraz moje drugie pytanie, pralka jest na gwarancji jeszcze ponad pół roku i dlatego chyba nie mogę się zabierać za rozbieranie grzałki czy coś takiego ?? W serwisie powiedzieli, że jest to poważna sprawa coś takiego wyjąć oraz kosztowna, dlatego chciałbym spróbować sam to wyciągnąć. Z góry dziękuję za każdą pomoc. Pozdrawiam

1 4
  • #2 09 Maj 2014 19:45
    MDD
    Poziom 26  

Jest sposób ale wymaga cierpliwości.
    1-latarka,na przykład 2 druty do robienia swetrów,1-drut z haczykiem
    2-wsadzasz głowę do bębna,lokalizujesz drut.
    3-No i próbujesz wyciągnąć
    W ten sposób wyjąłem chyba z 10
    może to śmieszne ale ta to było

3
  • #3 09 Maj 2014 20:30
    marcin2703
    Poziom 7  

Dzięki za podpowiedź, popróbuje jutro bo dzisiaj już straciłem cierpliwość

1
  • #4 10 Maj 2014 05:15
    dariuszm65
    Poziom 15  

Witam.Nie łatwiej wymontować grzałke.Wymontowanie grzałki nie wnosi śladów, oby nie wkrętakiem na siłe.

1
  • #5 10 Maj 2014 06:21
    eeban
    Specjalista AGD

marcin2703 napisał:
    Dzięki za podpowiedź, popróbuje jutro bo dzisiaj już straciłem cierpliwość

Najlepszy sposob to uswiadomienie kobiety aby prala staniki w woreczku .

0