Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alhambra - Ciezko odpala gasnie w trakcie jazdy

Robdan 10 Maj 2014 09:26 930 6
  • #1 10 Maj 2014 09:26
    Robdan
    Poziom 11  

Witam serdecznie
    Od wczoraj zauwazylem ze po dluzszym postoju po pracy samochod ciezko mial odpalic znaczy musialem ze 3 razy po 4 sek zakrecic pomyslalem cos chwilowo moze bo rano nie mialem problemu.
    Ale dzis rano stalo sie to samo a na domiar zlego w trakcie jazdy zgasl mi 3 razy w momencie dojezdzania do ronda gdy puszczam gaz I hamuje silnikiem. Po tym jak zgasl to trzeba krecic ok 30-50 sekund zeby odpalil.
    Moje pytanie czy ktos ma jakies pojecie co sie dzieje
    samochod to alhambra 2003 1.9 tdi PD asz 130km
    z tego co zauwazylem nie slysze tej pompki paliwa w zbiorniku a wczesniej wyraznie ja bylo slychac po pracy pojade po filtr paliwa (jezeli dojade) I go wymienie dzis chociaz ten nie ma wiecej jak 10000 moze jakies pomysly co jeszcze
    Pozdrawiam

0 6
  • #2 11 Maj 2014 19:31
    leonek4
    Poziom 28  

Sprawdź zasilanie na pompce jeżeli wystepuje i będzie wiadomo.

0
  • #3 11 Maj 2014 19:35
    domex32
    Moderator na urlopie...

Pewno masz wiadro mułu w zbiorniku co skutecznie zatyka smok...

Z baniek nie tankujesz, albo na orlenie?

0
  • #5 11 Maj 2014 20:01
    domex32
    Moderator na urlopie...

Tam nie słychać pompki tylko przepompowywane paliwo...

0
  • #7 11 Maj 2014 22:35
    Robdan
    Poziom 11  

Temat do zamkniecia
    Jak wrocilem do domu wzialem sie za sprawdzanie, nie bylo zasilania na pompie przekaznik ok .Jak sie okazalo bezpiecznik nr 13 jest od pompy a tak sie spalil ze wizualnie wygladal jak caly tylko delikatne babelki bylo widaj jak go miernikiem potraktowalem to sie okazalo ze spalony. Stracilem teoche czasu ale jestem bogatszy w wiedze teraz no I wiem ktory bezpiecznik jest od pompy bo wedlug internetu I forum 14 lub 15 a tu 13 u mnie
    Pozdrawiam wszystkich

Do domex32
    Jak sie przysluchasz to I pompke uslyszysz
    U mnie nie ma orlena a I z banki o paliwo ciezko paliwo jest raczej lepszej jakosci niz w polsce a napewno drozsze

0
  Szukaj w 5mln produktów