Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pronar 82TSA - Katalog części do PRONAR 82TSA

10 Maj 2014 11:37 4929 3
  • Poziom 14  
    Witam.
    Szukałem na GOOGLE, ale nigdzie nie ma, więc pytam tutaj czy ktoś miałby katalog części do udostępnienia lub zna adres do ściągnięcia? Znalazłem jedynie do MTZ 82, ale to nie ta epoka : )
  • Pomocny post
    Specjalista Maszyny Rolnicze
    He he to ta sama epoka. Chyba że dla ciebie zmiana maski i kabiny to totalny przeskok technologiczny. Mtz 82 skrzynia rozdzielcza, sam silnik, sprzęgło układ pneumatyczny, tylny most, podnośnik, układ hamulcowy to samo. Różnica w kabinie, błotnikach, turbo i wszystko co z nim związane oraz skrzynia biegów (chociaż belarus ts czy mtz ts ma to samo), instalacja elektryczna. To prosty ciągnik i gwarantuje ci że to ta sama epoka.
  • Poziom 14  
    Tak, dla mnie najważniejszy jest wygląd i teraz wygląda o niebo lepiej, tak bardziej nowocześnie :)
    OK, większość części bez zmian, więc przyda się na coś katalog od starszego modelu, ale gdybym potrzebował części do tych nowych rzeczy to jednak nowy katalog też przyda się.
  • Specjalista Maszyny Rolnicze
    No lepiej wygląda i jest bardziej komfortowy w kabinie. Gdzieś widziałem katalog do belarusa ts-a. poszukam jak znajdę to jakoś się dogadamy. Mechanicznie to samo. tylko blacharka, kabina i instalacje elektryczna się różni.
    A takie pytanko... jaki masz podnośnik?
    http://agrotrade.home.pl/inkontrahent.php