Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pronar 82TSA - Katalog części do PRONAR 82TSA

Neostradek 10 May 2014 11:37 6210 3
Wago
 • #1
  Neostradek
  Level 14  
  Witam.
  Szukałem na GOOGLE, ale nigdzie nie ma, więc pytam tutaj czy ktoś miałby katalog części do udostępnienia lub zna adres do ściągnięcia? Znalazłem jedynie do MTZ 82, ale to nie ta epoka : )
 • Wago
 • Helpful post
  #2
  seweryn7701
  Farm machines specialist
  He he to ta sama epoka. Chyba że dla ciebie zmiana maski i kabiny to totalny przeskok technologiczny. Mtz 82 skrzynia rozdzielcza, sam silnik, sprzęgło układ pneumatyczny, tylny most, podnośnik, układ hamulcowy to samo. Różnica w kabinie, błotnikach, turbo i wszystko co z nim związane oraz skrzynia biegów (chociaż belarus ts czy mtz ts ma to samo), instalacja elektryczna. To prosty ciągnik i gwarantuje ci że to ta sama epoka.
 • Wago
 • #3
  Neostradek
  Level 14  
  Tak, dla mnie najważniejszy jest wygląd i teraz wygląda o niebo lepiej, tak bardziej nowocześnie :)
  OK, większość części bez zmian, więc przyda się na coś katalog od starszego modelu, ale gdybym potrzebował części do tych nowych rzeczy to jednak nowy katalog też przyda się.
 • #4
  seweryn7701
  Farm machines specialist
  No lepiej wygląda i jest bardziej komfortowy w kabinie. Gdzieś widziałem katalog do belarusa ts-a. poszukam jak znajdę to jakoś się dogadamy. Mechanicznie to samo. tylko blacharka, kabina i instalacje elektryczna się różni.
  A takie pytanko... jaki masz podnośnik?
  http://agrotrade.home.pl/inkontrahent.php