Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 22RC 465/35S czy obsługuje zmieniarkę

13 Kwi 2005 17:07 2607 6
  • Poziom 16  
    radio jest z Citroena Xsary 99 rok, ma pilota przy kierownicy, dzieki pomocy z Elektrody wiem ze ma sterowanie CD Zmieniaczem. Radio jest u rodzicow w samochodzie zamontowane i brat mi wierci dziure zeby albo CD zmienacz albo MP3 podlaczyc

Radio jest PHILIPS rc22 465 35s z tylu ma ISO A / ISO B / ISO C1 C2 C3

wiem ze radio ma sterowanie CD Zmieniaczem czy jest mozliwe podlaczenie MP3 zamiast zmieniacza?

Mam tak w swoim Blaupunkcie Stockholm ale w nim mam ISO C10 i wejscie liniowe AUX wlaczane przez DSC

znalazlem czesc opisu Studio24 ale nie jestem pewnien czy do tego radia mozna wogole?

z gory dzieki za pomoc
  • Poziom 43  
    Jeśli na tym radiu jest napis Changer Control to obsługuje zmieniarkę. Ogólnie niezły bajzel jest w tych radiach, niedawno w Megane i Scenicu miałem dwa takie same modele Philipsa i rózniły się jedną literką w modelu, jeden miał sterowanie zmieniarką a drugi nie. Lepszym ekspertem ode mnie jest Leszek, niech się wypowie. Obawiam się że nie włączysz wejścia AUX jak w Blaupunkcie. Zmieniarka pewnie Philips, nie wiem jaki model a zmieniarka MP3 to tylko przez interface ktory jest pewnie dość drogi.

SławeK
  • Poziom 16  
    co prawda napisu Changer Control nie ma ale wedlug tabeli Leszka
    obsluguje zmieniarki D2B i niby DC022, RC026 itd, wedlug opisu w innam miejscu przy wejsciach liniowych
    .....Philips
    Tu mamy do dyspozycji jedno wejście liniowe ale tylko w modelach ze sterowaniem zmieniacza i tylko wtedy gdy ten zmieniacz nie jest podłączony.
    modele z nowym ISO (C3). Należy tylko zainicjować wejście liniowe (AUX) w menu ustawień radioodtwarzacza i podłączyć kabelek. Widok złącza w radiu od strony łączenia......

Wiec ???

pytanie tylko czy zadziala? czy mize trzeba cos zmstkowac (jak w niektorych Blaupunktach) itd??
  • Spec od car audio
    Nie ma AUX - bo to OEM.
  • Poziom 16  
    ale sterowanie zmieniaczem D2B ma?

to czy mozna jakos MP3 pod gniazdo zmieniacza podpiac????
  • Poziom 43  
    Obawiam się że wogóle nie steruje żadnym zmieniaczem. Pochwalili by się napisem gdyby miał. Jak już pisałem , miałem 2 sztuki 22DC594/62L nie miał sterowania a 22DC594/62F miał, choć w instrukcji tego pierwszego było opisane ale nie było wyszcególniony dokładnie model. Wniosek, jest bałagan. Jesli nie steruje to zwykle nie ma też wejścia AUX. Pozostaje zmieniarka z osobnym sterownikiem (na dodatkowym panelu lub pilocie) i modulator antenowy. Widziałem takie Pioneera, Gelharda, Autosounda, chyba Sony też robił ale nie jest to zbyt popularne, poszukaj na Allegro albo na EBayu. Tak samo mozna podpiąć przez modulator antenowy jakiś odtwarzacz MP3. Bezpieczne i proste, nawet dla laika.

SławeK
  • Spec od car audio
    W Citroenie i Peugeocie nie piszą wszystkiego jak w Renault na klapie. A jakoś się już spotkałem, że 220 właśnie obsługuje zmieniacz.