Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kupno kosiarki spalinowej

11 Maj 2014 15:13 2160 3
  • Poziom 13  
    Witam. Posiadam ok 1500m trawnika, chce zakupić kosiarkę spalinową z napędem. Myślę o czymś z silnikiem B&S. Wstępnie chciałbym przeznaczyć na kosiarkę 1100zł. Jaka kosiarka jest warta zainteresowania ? W jaka moc silnika celować ?
  • Poziom 2  
    Jaka powierzchnia to tyle koni 4 konie - 400m2 /4 ary/ , 6 koni - 600m2 /6 arów/ itd. Silniki wystarczają na ok. 600- 800 godzin pracy. Im mocniejszy silnik ,to na dłużej pochodzi. Na taką powierzchnię /1500 m2 /15arów/ to traktorek. Pamiętaj silnik może być mocniejszy w stosunku do powierzchni, ale nigdy nie powinien być słabszy. Jeśli masz tylko 1500zł nie pozostaje nic innego, jak kupno najmocniejszej kosiarki z napędem /ok. 5,5- 6,75kM/ ,/ ale nie zazdroszczę koszenia/ z silnikiem B&S z Hondą są droższe. Może być np. Chińska byle z silnikiem B&S lub Hondy - inne odradzam.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Z silnikiem Briggsa i w miarę oszczędnie rozejrzyj się za taką marką jak Tryton. Mam ich spalinówkę i jestem zadowolony. Kosiarka 3w1 niczym się wyróżnia na rynku, poza tym, że była nieco tańsza i jeszcze nie musiałem jej po prostu odsyłać do warsztatu.