Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NOWA KOSA Z CASTORAMY NIE PRACUJE WOGÓLE BEZ SSANIA

11 Maj 2014 18:07 2298 13
  • Poziom 7  
    Witam wszystkich forumowiczów, dziś kopiłem w Castoramie kose spalinową za 287 zł..:p wszystko było fajnie ładnie aż do momentu w którym chciałem ja uruchomić..Na ssaniu zapaliła za 4 szarpnięciem, ale bez ssania całkiem gaśnie nawet na ciepłym silniku.. Rozumiem, że chińska..ale żeby nowe urządzenie było już zepsute..:// Iść z tym na gwarancje czy samemu wyregulować ten gaźnik?
  • Specjalista Maszyny Rolnicze
    No właśnie. Nie wspominając o tym że masz prawo oddać zakup bez podania powodu do tygodnia czy 10-ciu dni od daty zakupu. trzeba by sprawdzić.
    No właśnie nie wiem dokładnie ile. Dla tego napisałem że trzeba by to sprawdzić bo nie chcę nikogo wprowadzać w błąd..
  • Poziom 7  
    ale jak myslicie..to pewnie kwestia wyregulowania gaznika nie??
    Na pewno gaźnik. Mogła się zatkać dysza biegu jałowego czy główna, może być źle wyregulowany. Osobiście bym zaniósł do sklepu. Niech grzebią. Jak nic nie zrobisz a znajdą ślady kręcenia to się przyczepią.
  • Poziom 7  
    no w sumie..trzeba bedzie zaniesc z powrotem do castoramy w białymstoku:p a ile czasu mam zeby odstapic od zakupu?
  • Warunkowo odblokowany
    seweryn7701 napisał:
    No właśnie. Nie wspominając o tym że masz prawo oddać zakup bez podania powodu do tygodnia czy 10-ciu dni od daty zakupu. trzeba by sprawdzić.

Tylko pod warunkiem, że sprzęt nie był używany i kupiony na odległość.

Dodano po 1 [minuty]:

belski1 napisał:
    no w sumie..trzeba bedzie zaniesc z powrotem do castoramy w białymstoku:p a ile czasu mam zeby odstapic od zakupu?

To tylko dobra wola sprzedającego, że przyjmuje zwroty.
    Powołać się na niezgodność towaru z umową. Możliwe, że wymienią od ręki. Był niesprawny w momencie zakupu.
  • Poziom 38  
    Jak zaniesiesz dzisiaj to wymienią Ci na nową bez większych ceregieli.
  • Użytkownik usunął konto  
    Towar jest z wadą, niesprawny. Castorama ma swój serwis na miejscu, sprawdzą i tyle. Nie będą robić problemu ani przy reklamacji ani przy zwrocie towaru.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 7  
    Kupiłem ją chyba tak naprawdę pod wpływem emocji związanych z jej ceną:pp