Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

CDR500 - dodatkowe wyjście do wzmacniacza

cincin85 11 May 2014 21:56 2844 5
    cincin85
    Level 15  
    Witam
    Wiem, że wiele tematów było już na ten temat, jednak nie znalazłem żadnego który wyjaśnia pewną kwestię, chcę się po prostu dowiedzieć skąd mogę pobrać sygnał (najlepiej za przedwzmacniaczem), za regulacją głośności, ponieważ chcę podpiąć wzmacniacz... Nie piszcie czy ma to sens czy nie, tylko pod co się podłączyć, pytam tych co już kombinowali ;)
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    blant92
    Level 13  
    Ja dopiero zacznę zabawę gdzieś w środę, muszę wyprowadzić rca z siemens vdo cdr500. Jak skończę to napiszę, chyba że już nie będzie potrzeby. Przecież to w sumie nic trudnego, a opisów też już trochę było.
    cincin85
    Level 15  
    Jeśli mógłbyś zrobić zdjęcie płyty i zaznaczyć mi pady, byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.
  • Helpful post
    blant92
    Level 13  
    Piny wyjścia RCA z tda7313, 22 i 23 (prawy, lewy) masa na pin 3. Line in po wejściu telefonu - rozciac ścieżkę łaczaca pin 9 i 13, które staj się wejściami kanał prawy i lewy. Masa na pin 3. Line in przez Podłączyłem przez kondensatory 2,2uF.

Zostaje tylko zabezpieczyć I złożyć.
    CDR500 - dodatkowe wyjście do wzmacniacza
    zelo1988
    Level 10  
    Witam odgrzewam kotleta ;) Moje pytanie brzmi czy przy podłączonym wzmacniaczu nie musza być odpięte fabrycznie głośniki ? Ponieważ w moim radiu są dwie koncówki TDA7313(to chyba przedwzmacniacz jak dobrze myśle jeśli nie proszę o poprawienie) oraz TDA7375 i nie wiem w który lepiej się wlutować. Pozdrawiam i z góry dziekuję za odpowiedz.
    blant92
    Level 13  
    Podłączasz się z sygnałem pomiędzy te układy. Wyjście 7313 ----tutaj się podłącz----- Wejście 7375. Głośniki odpinasz te, które chcesz zasilać przez zewnętrzny wzmacniacz.