Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung galaxy ace - telefon nie wykrywa karty pamięci

12 Maj 2014 16:43 19200 6
  • Poziom 7  
    Witam bardzo serdecznie :D . A więc Mój samsung galaxy ace wczoraj działał normalnie aż wieczorem się zaciął nie reagował na przycisk home oraz back i przycisk włączania . W takim celu jedyna opcją z możliwych było wyłączenie telefonu poprzez wyjęcie baterii tak też zrobiłem . Po czym uruchomiłem telefon ponownie wszystko się włączało jak zawsze w pasku powiadomień był komunikat ładowanie plików multimedi . Gdy sie wszystko załadowało nie wykryło mi pamięci sd nic w ustawieniach -> pamięć nie ma danych z karty pamięci tylko pamięć wewnętrzna . Najpierw myślałem , że jest to wina telefonu więc włożyłem do niego 3 inne działające kart pamięci , ale nic nie działa więc musi byc coś z telefonem tylko co :cry: :?: . Bardzo bym prosił o pomoc z góry bardzo dziękuje strasznie mi zależy gdyż bez karty sd telefon mi w sumie mało służy .
    Wie ktoś coś :?:
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik obserwowany
    Przywróc ustawienia fabryczne telefonu jeśli to nie pomoże być może uszkodził Ci się slot na karte pamięci....
  • Poziom 7  
    Więc ustawienia przywrócone i nic z tego nadal nie działa slot jest dobry gdyż działał normalnie telefon się wyłączył i nie działa karta . Dodam więcej lapmpart131 wszedłem w menu recovery i tam mi łapie kartę sd i są tam wszystkie pliki z karty sd więc w czym jest problem teraz :( ? Może jak zrobiłem roota i pousuwałem kilkanaście zbędnych apk systemowych które mi tylko zasyfiały telefon i coś usunąłem, ale nie bo by od razu karta padła a to się po roocie wydarzyło z 5-6 dni po.
  • Poziom 28  
    Skoro grzebałeś w sofcie rootując go i bezmyślnie usuwając aplikacje to wgraj całość od nowa i powinno działać bez problemu.
  • Poziom 7  
    i to musi pomóc ale znam sie naprawde usuwałem tylko te aplikacje nawigacje i jakies do sciagania muzyki i do pobierania gier i nic z pamiecią nie ruszłąme ;/ lecz w menu recovery mi wyłapuje karte pamięci więc ?? :D na zadziałanie karty tylko nowy soft ? czy jest jakiś program na pc co mógłby wykryc błaąd w telefonie i go naprawic ? a najważniejsze jak mam wgrac softa jesli nie moge skopiowac plików na sd a tam pisze w poradnikach ze trzeba :( ...
  • Admin grupy GSM
    arektaker napisał:
    ale znam sie naprawde

Z tego co piszesz to znasz się jak wilk na gwiazdach.
    Zanieś telefon do serwisu póki jeszcze nie jest za późno.
  • Poziom 25  
    Soft wgrasz ODIN-em przez tryb Download Mode. Jeśli w recovery widzi Ci kartę to zepsułeś coś z softem.