Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

chrysler voyager 2,5crd - REGULACJA BOCZNYCH PRZESUWANYCH DRZWI

12 Maj 2014 16:44 3006 6
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich.
    Chciałbym się dowiedzieć czy jest może jakaś możliwość wyregulowania drzwi bocznych przesuwanych w tym samochodzie, gdyż podczas jazdy delikatnie mi stukają. Może ktoś robił już coś podobnego i będzie w stanie mi pomóc.
    pozdrawiam
  • Poziom 22  
    Najprawdopodobniej stukają ci wózki a nie drzwi bo drzwi jak są zamknięte to ryglują się w zamkach.
  • Poziom 11  
    Rozumiem, że wózek to jest ten element po którym poruszają się drzwi. Czy w związku z tym jest możliwość wyregulowania drzwi bocznych czy też trzeba wymieniać elementy.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Głupoty, głupoty. Jeśli nie brakuje niczego, pewnie wystarczy regulacja. Drzwi nie mają się opierać tylko na zamkach. Zamki akurat kolega ma sprawne. Nie widzę auta, więc nie podpowiem dokładnie, każdy lepszy warsztat to ustawi.
  • Poziom 11  
    Paweł wiem, że w Warszawce są warsztaty które mogą to zrobić. Ja byłem u dwóch mechaników u mnie w mieście i niestety powiedzieli, że tych drzwi nie da się wyregulować bo nie mają takiej możliwości. Wolałbym z tym problemem poradzić sobie samemu bo wiem jak mechanicy traktują użytkowników tych pojazdów oraz same pojazdy. Chciałem sam zabrać się do pracy lecz faktycznie nie widać tam żadnych śrub do regulacji oprócz tej na gwiazdkę na środku drzwi.Może jestem ślepy?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A zobacz, czy masz odboje boczne. Nie znam tego auta na pamięć.
  • Poziom 43  
    Rolki masz wyrobione na górze,u mnie w dodgu tak było.