Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

EINHELL Półautomat spawalniczy EURO SGA 170

13 Kwi 2005 20:52 7472 2
  • Poziom 2  
    Wiatm,
    Chcialbym zakupic tak sprzęcik ale nie wiem czy bedzie on mi spawał jakies grubsze elementy np: kątowniki o grubosci 3-4 milimetry, lub np: czy pospawam takim sprzetm zawias do slupka ??
    Dane techniczne:
    Napięcie znamionowe 230V~50Hz
    Prąd spawania 30 - 160 A
    Napęd biegu jałowego 18 - 31 V
    Pobór prądu 10 A
    Poziomy spawania 4
    Średnica drutu 0,6 i 0,8 mm
    Prosze o opinie moze ktos ma ten model??
    Z gory dzięki!!
    Pozdrawaim
  • Poziom 16  
    Pospawa się ale jeden zawias przerwa 10 min i następny i tak co 10 min da radę ja niemam euro sagi ale parametry identyko te magi na 220 V tak mają że się grzeją ja do swojego wstawiłem olbrzymi wentylator ale i tak mi się spalił tz saga się nie spali bo ma termika i ję będzie wyłączać co jakiś czas ale te magi no niewiem czy wszystkie nie mają za dużęj mocy profil 3 mm grubośc to tak na styku mi spawał 2 jako tako jak był zimny to w miarę był w stanie wypalić dziurę w ściance 2 mm.Ja nieodrazam nie polecam ale mag z możliwością na 380V to jest dobry pomysł tylko wiadomo droższe sąPozdrawiam.
  • Poziom 13  
    Proszę kupić minimaga 164/380V z ESAB-OZAS obecnie taki jest produkowany(Jest to następca 163/380V). W pracy mam minimaga 163/380V i od paru lat sprawuje się bezawaryjnie można pospawać też grubsze blachy do 10mm chociaż w instrukcji napisane jest że do 4mm oczywiście nie jest to spawarka "wyczynowa" można taki spaw położyć na krótkim odcinku kątwniki 3-4 mm spawa bez problemu a spawarki einhella to takie zabawki, które mogą w krótkim czasie ulec uszkodzeniu a koszty naprawy bedą wysokie do pobrania parametry minimaga 163/380V