Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

daewo matiz niemożna odpalici

12 Maj 2014 21:21 1029 13
  • Poziom 6  
    Witam umyłem samochód po umyciu nie mogę odpalić, po przekręceniu zapłonu zapalają się światła pozycyjne i przeciwmgielne tylne, pompka paliwa dziwnie buczy dodam że wymontowane były światła bo auto było polerowane co może być przyczyną za pomoc bardzo dziękuje :D
  • Poziom 6  
    kontrolka immo gaśnie z tego co zauważyłem masy są dokręcone :)
  • Poziom 24  
    Z tego rozumiem że również myłeś silnik?? , jeżeli tak to spróbuj wysuszyć przy pomocy opalarki delikatnie w newralgicznych miejscach . Mam na myśli min.cewkę WN , i inne miejsca potencjalnie podejrzane że mogła im zaszkodzić woda.
  • Poziom 6  
    silnika nie myłem lecz trochę wody mogło się dostać :)
  • Poziom 12  
    A rozrusznik chociaż kręci??
  • Poziom 6  
    rozrusznik kręci iskra jest i próbuje załapać i w tym czasie zapalają się światła
  • Poziom 12  
    Ja bym wysuszył dokładnie tak jak napisał kolega wczesniej a jak nie pomoże potem się zastanawiał.
  • Poziom 6  
    Ok tak zrobię jutro napiszę czy pomogło na razie dzięki bardzo pozdrawiam :)
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    quadrakill napisał:
    rozrusznik kręci iskra jest i próbuje załapać i w tym czasie zapalają się światła
    Skoro tak się dzieje, to musi być problem z masą, gdzieś zwiera albo są za duże spadki napięcia (źle podłączone aku, woda).
  • Poziom 23  
    ciekawa zagadka, kol. zerknij na masę pomiędzy silnikiem a nadwoziem jest ona podłączona z tyłu silnika a to że rozrusznik kręci nie znaczy że ona jest dobra
  • Poziom 6  
    Wielkie dzięki dzisiaj będę szukał przyczyny nieodpalenia auta według waszych wskazówek:
  • Poziom 6  
    Witam wszystkich znalazłem przyczynę nieodpalenia matiza był urwany przewodzik masowy przy silniczku tylnej wycieraczki po podłączeniu wróciło wszystko do normy odpalił od pierwszego dziękuje wszystkim za pomoc i pozdrawiam :)