Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

daewo matiz niemożna odpalici

quadrakill 12 May 2014 21:21 1149 13
    quadrakill
    Level 8  
    Witam umyłem samochód po umyciu nie mogę odpalić, po przekręceniu zapłonu zapalają się światła pozycyjne i przeciwmgielne tylne, pompka paliwa dziwnie buczy dodam że wymontowane były światła bo auto było polerowane co może być przyczyną za pomoc bardzo dziękuje :D
    quadrakill
    Level 8  
    kontrolka immo gaśnie z tego co zauważyłem masy są dokręcone :)
    cezars65
    Level 24  
    Z tego rozumiem że również myłeś silnik?? , jeżeli tak to spróbuj wysuszyć przy pomocy opalarki delikatnie w newralgicznych miejscach . Mam na myśli min.cewkę WN , i inne miejsca potencjalnie podejrzane że mogła im zaszkodzić woda.
    quadrakill
    Level 8  
    silnika nie myłem lecz trochę wody mogło się dostać :)
    woj250
    Level 13  
    A rozrusznik chociaż kręci??
    quadrakill
    Level 8  
    rozrusznik kręci iskra jest i próbuje załapać i w tym czasie zapalają się światła
    woj250
    Level 13  
    Ja bym wysuszył dokładnie tak jak napisał kolega wczesniej a jak nie pomoże potem się zastanawiał.
    quadrakill
    Level 8  
    Ok tak zrobię jutro napiszę czy pomogło na razie dzięki bardzo pozdrawiam :)
  • Helpful post
    qoompel
    Level 21  
    quadrakill wrote:
    rozrusznik kręci iskra jest i próbuje załapać i w tym czasie zapalają się światła
    Skoro tak się dzieje, to musi być problem z masą, gdzieś zwiera albo są za duże spadki napięcia (źle podłączone aku, woda).
    ALIBABA I
    Level 28  
    ciekawa zagadka, kol. zerknij na masę pomiędzy silnikiem a nadwoziem jest ona podłączona z tyłu silnika a to że rozrusznik kręci nie znaczy że ona jest dobra
    quadrakill
    Level 8  
    Wielkie dzięki dzisiaj będę szukał przyczyny nieodpalenia auta według waszych wskazówek:
    quadrakill
    Level 8  
    Witam wszystkich znalazłem przyczynę nieodpalenia matiza był urwany przewodzik masowy przy silniczku tylnej wycieraczki po podłączeniu wróciło wszystko do normy odpalił od pierwszego dziękuje wszystkim za pomoc i pozdrawiam :)