Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WHIRLPOOL ADG510 - wszystkie diody świecą, brak reakcji

d1422 13 Maj 2014 01:04 1287 4
  • #1 13 Maj 2014 01:04
    d1422
    Poziom 2  

Witacie.

Mam kłopot ze zmywarką. Po włączeniu (wcześniej pracowała bez większych problemów) świecą się wszystkie diody na raz, nie mogę też wybrać niczego przyciskami. Próbowałem resetów rozmaitych, szukałem na forum, pytałem wuja Google'a, ale albo nie mogę znaleźć właściwej procedury resetowej, albo przyciski są martwe. Działa tylko włącznik / wyłącznik.

Zmywarka ma 3 przyciski. Od lewej:
    - włącznik/wyłącznik
    - wybór programu ( P )
    - Start / Reset

Czy ktoś może mi podać procedurę resetowania dla tego modelu, ew. pomóc zdiagnozować (i pewnie wezwać serwisanta) ?

Numer serwisowy to: 851109310001

Dzięki i pozdrawiam Wszystkich chętnych pomóc :).

-1 4
  • #2 13 Maj 2014 19:10
    d1422
    Poziom 2  

Czyli się nie dowiem nigdy jednak ? :) Rozumiem, że to prawdopodobnie coś z tym całym programatorem, ale może jakby go zresetować...

0
  • #3 13 Maj 2014 19:53
    cezet
    VIP Zasłużony dla elektroda

d1422 napisał:
    Czyli się nie dowiem nigdy jednak ?

Moglibyśmy się też dowiedzieć od Ciebie czegoś więcej , np. czy oglądałeś sam moduł , i czy na nim nie ma jakichś wypaleń ? U nas nie ma wróżących "z fusów" :D

0
  • #4 13 Maj 2014 20:09
    d1422
    Poziom 2  

Hej,

wiesz co, nie czuje się na tyle kompetentną osobą, żeby rozbierać zmywarę i ją samemu leczyć. Właściwie szukam tej kombinacji trybu serwisowego, żeby wypikała, albo wymigała co jej jest, ew. sposobu żeby zresetować sterownik kombinacją serwisową.

I tak wezwę pewnie serwisanta i tak :).

0
  • #5 14 Maj 2014 18:59
    d1422
    Poziom 2  

Ok. Jakby ktoś szukał to znalazłem w końcu - reset zmywarki adg 510 - przytrzymać ok. 10 sek. guzik start/reset.

U mnie upalona płytka z elektroniką przy przyciskach. Zdaje się, że się rozszczelnił ten gruchot whirlpoola i wlewała się woda do środka, bo widać po prostu przeżarte korozją ścieżki. Straszna amatorka.

1
  Szukaj w 5mln produktów