Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Inne - Jaki to jest model kuchenki Indesit

Jafry1 13 May 2014 03:47 3327 6
    Jafry1
    Level 2  
    Witam
    Czy ktoś wie jaki to jest model ,i czy jest do niej instrukcja, bardzo proszę o pomoc, bo już męczę się od kilku dni. Tabliczka umieszczona z tyłu kuchenki jest nieczytelna. Inne - Jaki to jest model kuchenki Indesit Inne - Jaki to jest model kuchenki Indesit
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    viiking
    Level 26  
    Do czego Ci instrukcja? Wszystko masz na panelu, Cztery od od lewej są od palników, piaty to funkcje piekarnika a ostatni regulacja temperatury piekarnika. przycisk w środku to iskrownik (zapalarka) palników.
    Jafry1
    Level 2  
    No i właśnie o te funkje piekarnika się rozchodzi. Nie jest to aż takie ważne ,no ale chciałbym wiedzieć ,ot poprostu tak mam.
    viiking
    Level 26  
    Zrób fotkę samych funkcji piekarnika, opiszę Ci je.
    Jafry1
    Level 2  
    No i tu jest problem bo ta kuchenka jest 500km oddalona od mojego miejsca aktualnego pobytu. Kupiłem domek letniskowy i ta kuchenka tam była już na wyposażeniu no i stąd cała heca z tą kuchenką ,ale dziękuję Ci chęci .Jak dla mnie to wystarczyły by i te palniki ,ale żona........... , no sam rozumiesz
  • Helpful post
    viiking
    Level 26  
    Nie widać zbyt dobrze na tej fotce ale chyba kręcąc zgodnie z wskazówkami zegara to będzie
    1 Oświetlenie piekarnika
    2 Rozmrażanie
    3 Grzałka górna i dolna
    4Grzałka termoobiegu
    5Grzałka górna
    6Grzałka górna i grillem( na górze są dwie grzałki)
    7Gorna grzałka z termoobiegiem (bez grzałki termoobiegu)
    8 Dolna grzałka z termoobiegiem (bez grzałki termoobiegu)
    Jafry1
    Level 2  
    No to chyba wystarczy , bardzo Ci dziękuję za pomoc.