Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MicroSD - Uszkodzony plik przy próbie kopiowania w smartfonie

13 Maj 2014 09:30 594 4
  • Poziom 18  
    Mam następujący problem. Nagrałem filmik kamerką samochodową i chciałem go skopiować do pamięci wewnętrznej telefonu HTC Desire S. Wybrałem trzy pliki i dałem kopiuj, po wskazaniu lokalizacji dałem wklej. Niestety nie chciał kopiować więc zatrzymałem kopiowanie, nim jeszcze ruszył i wyjąłem kartę. Niestety po włożeniu do czytnika pokazuje teraz wielkość 0B. Czy da się odzyskać ten plik z karty. Może mi ktoś z tym pomóc?
  • Poziom 32  
    W przypadku pokazywania pojemności zerowej przez kartę zazwyczaj jest to oznaką uszkodzenia kontrolera lub jego oproramowania. Odzyskanie danych możliwe tylko przez odczyt modułów pamięci.
  • Poziom 18  
    W tym wypadku na karcie jest kilka filmików i parę z nich w tym ten najważniejszy pokazuje 0B. Pozostałe mają normalną wielkość i da się je skopiować czy odtwarzać.
  • Poziom 32  
    A no chyba że tak. Nie zrozumieliśmy się. Wykonaj kopię karty 1:1 do pliku i przeskanuj jakimś darmowym programem.
  • Poziom 18  
    Próbowałem programów Card Recovery, ObjectRescue i DMDE. Jedynie co mi się udało to odzyskanie 9s. tego pliku.