Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic viera TX-P42S20E DVB-C a modułu CI z UPC

Superswierszczyk 13 Maj 2014 14:08 2199 3
  • #1 13 Maj 2014 14:08
    Superswierszczyk
    Poziom 2  

Czy można coś poprawić jeśli chodzi o współpracę tego modelu tv z sygnałem DVB-C który nadaje telewizja UPC ? Telewizor nie daje możliwości odbioru sygnału DVB-C dla regionu Polski natomiast jest taka możliwość przy wybraniu Niemiec lub innych krajów przy programowaniu go od ustawień fabrycznych. Niestety po jakimś czasie tv zaczyna strasznie mulić, przełączenie z programu na program trwa kilka minut. W temacie https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2706339.html , ktoś już dokładnie to samo opisał lecz nie ma tam rozwiązania problemu. Może jakiś nowy soft tego TV by pomógł. Proszę o pomoc

0 3
  • #2 13 Maj 2014 21:56
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Poszukaj softu, ale nie rób sobie wielkich nadziei, że to cokolwiek poprawi.

0
  • #3 13 Maj 2014 22:16
    1098678
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 14 Maj 2014 10:12
    Superswierszczyk
    Poziom 2  

Faktycznie, po rozmowie z pracownikiem serwisu Panasonic już wiem, że nie możliwa jest poprawna współpraca tego modelu z sygnałem DVB-C nadawanym w Polsce. Pozostaje mi jedynie poprosić UPC o mały dekoder do tv, a tak chciałem tego uniknąć. Brak możliwości ustawienia programów w kolejności jaka mi pasuje jest wkurzający.

0