Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A6 c5 - Brak jednogo światła mijania i jednej pozycji. Oraz wiązka innych..

13 Maj 2014 17:08 8322 11
  • Poziom 8  
    Siemanko. Kupiłem ostatnio Audi A6 c5 z 99 roku 2.4 V6 Benzyna, po zakupie gdy przyjechałem do domu wszystko było ok, bez problemów, ostatnio jadę autem no i na kompie pokazało mi się, że spaliła się żarówka ( bez xenonu ) no to pyk na najbliższej stacji CPN sie zatrzymałem kupiłem 2 żarówki bo okazało się ze pozycja też nie świeci założyłem włączam światełka i nie świeci... :| a na kompie dalej wyświetla się spalona żarówka... (jeździłem do mechanika powiedział ze przełącznik w porządku, nie może na chwile obecną sie zająć moim autem bo mam full... postanowiłem sam posprawdzać wedle instrukcji z forum, a mianowicie bezpieczniki i kable i tam tez wydaje się być wszystko ok..) gdzie szukać problemu :?: :?: :?: :|

Wiązką innych problemów są tylne głośniki i subwoofer, auto kupiłem bez oryginalnego radia ale postanowiłem kupić oryginalne i tak zrobiłem podłączyłem wszystko ale nie działa subwoofer i tylne głośniki okablowanie sprawdziłem wydaję się być wszystko w porządku.. Radio, nagłośnienie CONCERT, subwoofer Blaupunkt.

P.S: Wiem, że tych tematów jest sporo ale postanowiłem zapytać na nowo na swoim problemie.

Dziękuję za wszelką pomoc, Pozdrawiam!
  • Poziom 12  
    Weź miernik i sprawdź czy masz napięcie na tej żarówce.
  • Poziom 22  
    Włącznik świateł do wymiany.
  • Poziom 14  
    Mi swego czasu przestał grać tył przez zepsuty wzmacniacz w subwooferze pod osłoną w bagażniku-nie grał cały tył i woofer. Zamiennik używany zakupiony na popularnym portalu działa bez problemu (w starym trzeba wymienić jakiś element drobny ale miałem problem z wyciągnięciem płytki z obudowy więc zakupiłem inny-ja mam akurat system bose ze zmieniarką CD). Pozdrawiam
  • Poziom 31  
    michal200848 napisał:
    Włącznik świateł do wymiany.
    A co do prawej i do lewej lampy są oddzielne włączniki świateł mijania ?
  • Poziom 8  
    Dziękuję za wszelkie odpowiedzi. :) Jutro jak rozkminie miernik sprawdzę napięcie, co do subwoofera to jak sprawdzić ten wzmacniacz bo ogólnie ja wyciągałem cały subwoofer i wydało mi się tam wszystko ok.
  • Poziom 14  
    Odkręciłem zaślepki na końcach wzmacniacza i na "gołe" oko było widać okopcenie obok rezystorów. Jeżeli masz możliwość to podmiana od znajomego lub wizyta w punkcie kasacji samochodów-dużo roboty nie ma z odpięciem wtyczki więc można szybko sprawdzić. Jak to nie pomoże to miernik i sprawdzanie wiązki lub radia bo może coś jest nie podpięte. Jak możesz to wstaw zdjęcia bo może piszemy o różnych rzeczach. Pozdrawiam
    Ja mam takie coś:
    Audi A6 c5 - Brak jednogo światła mijania i jednej pozycji. Oraz wiązka innych.. Audi A6 c5 - Brak jednogo światła mijania i jednej pozycji. Oraz wiązka innych..
  • Poziom 8  
    Miałem wcześniej Audi z systemem Bose wzmacniacz był taki sam, a w tym blaupunkcie jest mniejszy trochę no w sumie go wyciągałem tez, no i wygląda jak nowiutki. Posprawdzam w chwili wolnej te głosniki i sub, na razie bardziej mnie światła interesują heh bo w nocy lipa jeździć ;/.
  • Poziom 16  
    Sprawdź styki we wtyczce do lampy, czy nie są skorodowane.
  • Poziom 8  
    Wlasnie wyjąłem lampy i wszystkie wtyczki styki przeczyściłem bez rezultatu, staram sie ogarnąć miernik i sprawdzę napięcie.
  • Poziom 10  
    Daj znać jak Twój problem, czy został już rozwiązany, jeśli tak to podziel się wrażeniami :)
  • Poziom 8  
    No spoko, na jutro ma mi koleżka miernik przywieść. :)

15 Maj 2014 23:45:
    Sorry Panowie dziś mi nie pozwoliła pogoda na sprawdzanie tego, oraz miałem zawalony dzień, postaram sie jutro lub na weekendzie to ogarniać. Pozdrawiam:)