Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 8e 2001rok - Zaprogramowanie tempomatu i spryskiwaczy reflektorów VCDSem

14 Maj 2014 23:18 1179 6
  • Poziom 7  
    Witam mam Audi A4 8E0 2001rok i założyłem sobie BiXenon oraz spryskiwacze reflektorów. Światła działają bez problemu ale spryskiwacze się nie włączają. Znajomy mówił że trzeba je zaprogramować komputerem. Mam też tempomat dołożony i tez trzeba to zrobić. Posiadam VCDSa tylko jak to można tym zrobić??
  • Poziom 33  
    A poziomowanie skąd idzie?
  • Poziom 7  
    poziomowanie tez przełożone i działa. Potecjometry na zawieszeniu a moduł hella nad schowkiem.

Dodano po 2 [minuty]:

do spryskiwaczy idzie prosta wiązka. Masa i plus z centralnego modułu ale zaprogramowac trzeba ale nie wiem jak to można zrobic VCDSem może ktoś wie jak to sie programuje krok po kroku??
  • Poziom 33  
    A czym chcesz uruchamiać spryski?
  • Poziom 7  
    W A4 B7 włączają się poprzez dłuższe przytrzymanie spryskiwaczy przednich. B6 nie wiem jak ma. Ktoś mi mówił że niby trzeba odpalić halogeny i pociągnąć spryskiwacze na szybe. Wtedy się myjki na lampach uruchamiają. Więc wszystko jedno byle by działało.
  • Poziom 38  
    OTMARALT napisał:
    … Wtedy się myjki na lampach uruchamiają. Więc wszystko jedno byle by działało. …

Tutaj wiara i siła woli nie wystarczy.
  • Poziom 7  
    No zgadzam się. To co mam zrobić żeby zadziałało??