Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Clio II immo - Led od immo cały czas mruga

15 Maj 2014 09:54 6171 4
  • Poziom 16  
    Witam ! Auto jak w temacie z 2000r. Centralny zamek działa poprawnie. Można odpalić samochód ale po przekręceniu kluczyka w pozycję zapłon i odpaleniu cały czas miga led od immo. Nie ma żadnych błędów w immo. Czy to coś z kodowaniem ? W tej chwili klient zakleił deskę w miejscu kontrolki. Co można sprawdzić ?
  • Poziom 11  
    Pytanie czy auto miało ściągany immobilizer, oraz posiada oryginalny sterownik oraz kluczyk od centralnego.
    Ja mam w Renault Megane "zdemontowany" immobilizer ze sterownika silnika i nawet gdy dioda miga to można auto normalnie odpalić.
    Z kolei jeśli mamy kluczyk z inną elektroniką, to centralkę można podłączyć pod inny sterownik nie oryginalny i wtedy w aucie wszystko będzie działać "normalnie" tzn. tak jak w opisanym przez Pana przypadku.
  • Poziom 16  
    maniek-mmm napisał:
    Pytanie czy auto miało ściągany immobilizer, oraz posiada oryginalny sterownik oraz kluczyk od centralnego.
    Ja mam w Renault Megane "zdemontowany" immobilizer ze sterownika silnika i nawet gdy dioda miga to można auto normalnie odpalić.
    Z kolei jeśli mamy kluczyk z inną elektroniką, to centralkę można podłączyć pod inny sterownik nie oryginalny i wtedy w aucie wszystko będzie działać "normalnie" tzn. tak jak w opisanym przez Pana przypadku.

Pilot oryginalny a czy wstawiony emulator tego jeszcze nie wiem bo dzisiaj będę miał auto to sprawdzę. Klient taki kupił.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Partacko zdjęte immo, pewnie nie połączysz się ze sterownikiem silnika.
  • Poziom 16  
    Auto jeszcze nie dojechało do mnie.