Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Whirlpool ADG 8730 Service Manual

15 May 2014 15:09 2232 6
  • Level 10  
    Witam potrzebuje Service Manual do Whirlpool AGD 8730 Pomoże ktoś.
  • HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
  • Level 28  
    Może napisz w czym problem.
  • HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
  • Level 10  
    konkretnie potrzebuje opis podłączenia wszystkich kabli do programatora wyświetlacza lub schematu.
  • Level 39  
    Każda wtyczka powinna pasować tylko w jedno miejsce.
  • Level 10  
    tylko to troszkę skomplikowane bo posiadam adp 5310 z zepsutym programatorem na nowy mnie nie stać a dostałem cały panel sterowania od adg8730 i chce spróbować czy będzie działać a jak nie to pójdzie na części dopiero
  • Helpful post
    Level 39  
    kierzekl1 wrote:
    chce spróbować czy będzie działać
    Nie będzie. Zupełnie inna zmywarka, inna instalacja elektryczna, inne podzespoły.
  • Level 10  
    Witam po sobocie i kilkunastu godzinach pracy przy zmywarce Oryginalnie ADP 5310 w którym padł programator. A dostałem cały panel sterowania do ADG 8730 i podpiłem do ADP 5310 oczywiście po przeróbce kabli itd. Ale mogę stwierdzić że zmywarka działa normalnie temperatury wszystko zgodne o z opisem ADG 8730 próbne już chodziła raz z bez załadunku i raz z załadunkiem i wszystko gra żadnych błędów nie było stan wody ok wszystko pobiera sól, proszek i nabłyszcz czujniki tez działają. A sam jestem zadowolony z niskiego kosztu naprawy zmywarki dokładnie 18zł za przesyłkę części bo sam panel sterowania znalazłem na tablicy za free. A mojej zmywarki było by mi szkoda na złom bo mam nowa pompę myjąca jeszcze na gwarancji a miesiąc później mi padł programator a gwarancja się skończyła. W tygodniu wrzucę jakieś fotki tylko jeszcze popracuje nad estetyką.
    Pozdrawiam.