Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

tz4k14 - Kosiarka listwowa

15 May 2014 17:03 3441 4
  • Level 10  
    Witam. Mam pytanie związane z kosiarka listwowa do tz4k14
    Obecnie taką kosiarkę mozna kupic za przyzwoita cenę.
    kupić czy nie kupić? oto jest pytanie. Jakie sa wasze opinie ,drodzy posiadacze byli lub obecni tego sprzetu. Wiadomo że bębnowa kosiarka była by lepsza ,jednak cena odstrasza. a tz4k14 ma tylko 14 km więc też nie założę od c-330 w. W pdf instrukcji która mam z netu o kosiarce listwowej , pisze że listwa tnąca może byc ostrzona tylko raz .jak długo taka kosa starcza.jak Tym sie pracuje doradźcie proszę. bo też nie chce sie pakować w niepotrzebny koszt jeśli ta kosiarka po prostu jest kłopotliwa w użytkowaniu.
  • Level 35  
    Jak nie będziesz kosił kamieni , drzew, ziemi to wystarczy jedno ostrzenie w roku . Te kosiarki są proste w naprawie i eksploatacji .
  • Level 10  
    Witam. Zatem mozna ostrzyc częściej niż raz? a nie jak napisano w instrukcji. kamienie,czy drzewa to wiadome,jednak co do ziemi jest obawa bo gro bywa kretowisk i jak to wygląda w praktyce ,kiedy kosi sie tym sprzętem i trafia na tego typu przeszkody niewidoczne w dość dużej trawie.
  • Level 1  
    Witam, widzę że jesteś z Nowego Sącza tak jak ja.
    Posiadam taki sprzęt do tz ki.
    W razie pytań napisz majochmaciek(malpa)op.pl

Pozdrawiam
  • Level 10  
    Dziękuję ża wypowiedzi .Popytałem, dzwoniłem do Skierniewic listwa nowa masakra droga, lepiej kupic konną taniej wyjdzie.