Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naprawa dell inspirion m301z

16 Maj 2014 11:09 747 6
  • Poziom 6  
    Hej. dell inspirion m301z Problem polega na tym iż po odinstalowaniu aktualizacji nie działa ani klawiatura ani mysz.Sądzę że odinstalowałam coś za dużo:) hehehe
    Mogę wejść do biosu i w biosie działa normalnie. Nie mam klawiatury pod USB ale podłączałam mysz i nie działa. Da się coś zrobić aby nie stracić danych z kompa? Jakieś podpowiedzi?
  • Poziom 10  
    Wspaniały strzał w stopę :D
    Zakładam, że masz system Windows.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1644889.html

Spróbuj odpalić menu tak jak opisane jest w linku. Najpierw możesz włączyć opcje "Ostatnia znana dobra konfiguracja" aczkolwiek wątpię, że to coś da. Jak nic to powtórka z rozrywki, wybierz Tryb Awaryjny i jak myszka oraz klawiatura będą działać, użyj funkcji Przywracania Systemu w Panelu Sterowania (niestety nie wyjaśnię Ci jak to zrobić bo nie wiem który system posiadasz)
  • Poziom 6  
    win7/ 64-bit
  • Poziom 10  
    No to prosta droga. Jak będziesz w Trybie Awaryjnym wchodzisz w:
    Panel Sterowania>System i Zabezpieczenia>Centrum Akcji>Odzyskiwanie>Otwórz przywracanie systemu

Tam sobie przejdź przez ten manager i wybierz najlepiej jak najstarszy punkt (o ile w ogóle jakiś będzie)

Napisz jak skończysz i czy cokolwiek to dało.
  • Poziom 6  
    Ok zobaczymy czy w trybie awaryjnym bedzie dzialac:) jesli tylko dorwe komputer:) a jak przywroce system to moje pliki powinny zostać nienaruszone,odinstalowane zostana tylko programy, prawda? czy się mylę?:D
  • Poziom 10  
    Plikom się nic nie stanie ;]
  • Poziom 6  
    NIestety nie było możliwości przetestowania:) komputer odjechał:D :D :D