Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola Defy Mini słuchawki problem

Kurajmo 16 Maj 2014 16:35 843 2
  • #1 16 Maj 2014 16:35
    Kurajmo
    Poziom 9  

Witam mam takie oto pytanie. Otóż posiadam Motorolę Defy Mini. Podpinajac moje stare sluchawki oryginalne Sony białe telefon mi ich wogóle nie wykrywa. Myślę jack zepsuty. Ale dzisiaj z czystej ciekawości podpiołem kabel który dzieki któremu mam podpięta wieże sony pod komputer stacjonarny w domu. I jakie było moje zdziwienie gdy telefon wykrył wpięty kabel. Wszystko działa idealnie. Pytanie co jest grane że oryginalne słuchawki sony mi nie działają? A kabel od wieży z identyczną końcówka już tak? Jakie sluchawki polecacie mi kupić do telefonu żeby mi normalnie działały? Dodam ze nie muszą być jakieś wypasione. 30zł to maks ile mogę na nie wydać.
    Będę wdzieczny za pomoc.

0 2
  • #2 27 Maj 2014 22:53
    MiziMizia
    Poziom 11  

Sprawdziłeś czy twoje "stare" słuchawki są sprawne na innych urządzeniach? Może to one są uszkodzone, a nie ma tu winy telefonu.

Powinny działać ci wszystkie słuchawki i głośniki (ewentualnie może być problem z takimi co mają mikrofon jeszcze w sobie). Polecam przejść się na jakiś bazarek/giełdę elektroniczną gdzie znajdziesz słuchawki do 30zł i będziesz miał tam możliwość wypróbowania ich przed zakupem. Pozdrawiam!

0
  • #3 24 Lip 2014 20:06
    Kurajmo
    Poziom 9  

Temat do zamknięcia. Defy dawno sprzedana.

0