Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Grundig ST70-713/8 dolby. Jakie to chassis? Nie zapamiętuje stacji.

Sebastian-S 14 Apr 2005 13:58 1885 4
    Sebastian-S
    Level 18  
    Mam pojechać do takiego tv.
    Czy ktoś robił już taki model ( jakie to chassis)
    nie wiem czy klient nie pomylił sie z tą 113 [-] czy jest taki model z takim oznaczeniem?
    Problem jest taki że po strojeniu nie zapamiętuje stacji czyżby pamięć do wymiany?
    noel79
    Level 21  
    sprawdz na poczatku[,] czy jest poprawnie zasilany[;] w grundikach padaja rezystory na
    lini[i] zasialajacej pamieci[.]
    SONIAK12
    Level 23  
    Witam
    To być może jest ST70-713/8 dolby chassis CUC2130
    bonzo f
    Level 29  
    nie spotkalem sie jeszcze z padnietym rezystorem w zasilaniu pamienci a cuc2030 paredzie..skrecilem.z regoly buz albo pion i zimne luty.przetwornice naprawiam na dwie zarowki za tranzystor wn i za SI glowny aby nie uwalic buza

Zdania zaczynamy z dużej litery! (am)
    Sebastian-S
    Level 18  
    Teraz wiem[,] jaki jest efekt.
    Nie stroi w automacie ( po procedurze autostrojenia nie zapamiętuje żadnego kanału). Jednak[,] gdy weźmie się strojenie ręczne[,] to tą stacje zapamięta. Jeszcze jeden efekt[:] podczas tego strojenia w wstrajanym w danej chwili programie (w automacie) przelatuje poziomy pasek (zakłucenie szerokości 2, 3 cm) z dołu do góry. taki sam efekt powstaje w trybie servisowym [-] w pozycji afc 38,9MHz[,] gdy na pilocie naciśnie się przycisk ok.

Po przelutowaniu na płycie zimnych lutów widać[,] że pamięta[,] ale ten efekt z tym paskiem pozostaje [-] z czego to może być?