Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astromix SC2100 Twin Cyfrowy Polsat za słaby sygnał

18 Maj 2014 15:46 2445 8
  • Poziom 2  
    Witam, posiadam Cyfrowy Polsat. Założyłem multiroom i kupiłem konwerter Astromix SC2100. Problem polega na tym że gdy podłącze obydwa dekodery do konwertera. To nie ma kanałów HD czasami i zwykłych SD, zależy.Lecz gdy podłącze jeden dekoder to są wszystkie kanały.Na dwóch dekoderach od razu spada jakość i siła. Co może być przyczyną? Za słaby konwerter czy złe ustawienie? Antena ustawiona na HotBird'a.

• Poziom 30  
    Ktoś polecił tą "firmę"?
    Proponuje kupić coś z renomowanej firmy - sprawdzonego.
  • Poziom 2  
    Nie, po prostu znalazłem go na all...więc zamówiłem.Nie wiedziałem że może być za słaby czy coś bo się nie znam za bardzo na tym. A więc da się coś zrobić, oprócz wymiany konwertera?

• Poziom 30  
    Nic nie zrobisz.
    Wymień go na sprawny model bo jest na gwarancji.
    Pomimo słabych parametrów nie powinno się tak dziać jak u Ciebie.

Jeśli nie minęło 10 dni i towar nie nosi śladów użytkowania to zrób zwrot towaru lub zamień go na inną markę.
  • Poziom 2  
    A może źle ustawiony lub antena? Chodź po wymianie na pojedynczy konwerter Philips'a działają wszystkie kanały, tak samo na tym astromix'ie po podłączeniu 1 dekodera wszystko działa bezproblemowo.

• Poziom 30  
    Zamień tunery miejscami i zobacz co się będzie działo.
  • Poziom 2  
    Już zamieniałem, sytuacja ta sama.
  • Specjalista Sieci, Internet
    To konwerter do wymiany na inną sztukę, albo wymiana całkowita (i zapewne dopłata) na np. Inverto.
  • Poziom 43  
    To nie znaczy, że konwerter jest niesprawny. Po prostu nie działa z określonymi tunerami.
    Wytmienić na inną firmę.