Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brother DCP-7055 - Windows 7 64 bit nie widzi urządzenia

rikes 18 May 2014 19:45 3150 8
    rikes
    Level 9  
    Witam Problem w tym, że wczoraj kupiłem urzadzenie wielofunkcyjne Brother DCP-7055 i po podłączeniu do kompa z WIN 7 64 bit komputer nie widzi drukarki a tylko urządzenie nieznane.
    Podczas instalacji sterowników i podłączenia pod USB instalacja się nie kończy ...
    Proszę o jakieś sugestie.
    pozdrawiam
    rikes
    Level 9  
    pobierałem sterowniki, instalowałem wszystko i pod koniec instalacji gdy prosi o podłączenie pod port USB to lipa :(
    podłączam i nie można dalej przeprowadzać instalacji - nie widzi podłaczonedgo urządzenia.
    Próbowałem na 2 kablach USB.
    alcest81
    Level 10  
    Kolego Rikes,
    Mam pytanie czy jeśli pamiętasz to powiedz uporałeś się z tym problem dot. instalacji Brother dcp 7055 na win 7?? Mam obecnie ten sam problem. Drukarka działała bez problemu na win XP ale już na win 7 taki sam objaw jak kiedyś u ciebie.
    alcest81
    Level 10  
    Znalazłem już podobne odpowiedzi. Tak robiłem już 2 dni ale nic z tego. Czytałem że po tygodniu komuś się w końcu udało postawić ten sprzęt na win 7. Będę próbował
    alcest81
    Level 10  
    Instalowanie pełnego pakietu z CD i właśnie z tej stronki dochodzi do momentu kiedy trzeba podłączyć drukarkę. Wtedy pojawia się komunikat o błędzie (komunikat m.in. o błędzie 43). Czasem komputer jakby zainstalował drukarkę (tzn. pomyślnie dodał urządzenie) ale w menedżerze nie jest dostępna i widoczna. Jak próbuje na sztywno dodać z win drukarkę (typ, model itp) udaje się dodać ale nie działa. Generalnie komputer przy dodawaniu drukarki "glupieje" Oczywiście przed dodaniem ponownie sterów odinstalowuje e menedżer+korzystając z tej aplikacji Brother która jest na stronie.
    Pierwszy raz mam taki zonk ze sprzętem.