Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Symulacja transmisji radiowej

14 Kwi 2005 17:32 795 2
  • Poziom 11  
    Dostałem za zadanie zasymulować transmisję w kanale propagacyjnym na początku z samym szumem białym (Gaussa). Ma byc nadany sygnał telegraficzny z modulacją np BFSK czy BPSK. Całą symulacje mam wykonać w programie SystemView by Elanix. Program umozliwia budowę różnych rzeczy w oparciu o DSP posiada takie mozliwości jak genracja różnych sygnałów w tym szumów ora sumę iloczyn , funkcje np. fft i inne)(wszystko co potrzeba w dsp. Moj problem polega na zbudowaniu takiego modelu kanału wraz z torem nadawczym sygnału telegraficznego z odpowiednią modulacją. Jeśli ktoś wie jak coś takiego zrobić chociaz w częsci to prosze o pomoc.W załączeniu daje opis programu (manual) może komuś to pomoże, w zapoznaniu sie z elementami jakie można użyć.
    Załączniki:
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    Nie no zabijcie mnie ale napisałem 0.01, nie wiem czemu oprzyznaje tak te punkty: jak by co to zostawiam maila, podeśkle komuś jak by ktoś chciał zobaczyc zmludek(malpa)wp.pl