Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sony vaio svf1421v1ew - Podświetlanie klawiatury.

szejkman 20 Maj 2014 17:35 1053 2
  • #1 20 Maj 2014 17:35
    szejkman
    Poziom 9  

Witam wszystkich i proszę o informację na temat laptopa sony vaio svf1421v1ew.
    W zasadzie chodzi mi o to czy ten model posiada podświetlanie klawiatury ? Szukałem w internecie i w specyfikacji tego modelu jest podświetlana klawiatura ale ja nie mogę jej w żaden sposób uruchomić (próbowałem różnych kombinacji z klawiszem Fn), dodam że w ustawieniach Sony Control Center w zakładce Urządzenia wejściowe znalazłem opcję podświetlanie klawiatury i różne możliwości jej uruchomienia np. zawsze włączona, itp.
    Bardzo bym prosił żeby ktoś mi powiedział czy ten model faktycznie ma podświetlanie i wtedy wynikało by że jest w jakiś sposób uszkodzone albo po prostu nie potrafię go uruchomić czy podświetlanie jest tylko w niektórych egzemplarzach i akurat ten model tego podświetlania nie posiada. Dokładny model laptopa na pudełku ze sklepu to sony vaio svf1421v1ew.ee9, system jaki jest na nim zainstalowany to windows 8.
    Z góry dziękuję za informację.

0 2
  • #2 21 Maj 2014 23:16
    diseasekowalski
    Poziom 35  

Wg mojego źródła - nie ma, ale może być w nią opcjonalnie wyposażony :-)

0
  • #3 14 Lut 2018 19:55
    Jericho24
    Poziom 18  

Odkopię.
    Laptop ten posiada podświetlaną klawę, odpalaną za pomocą programu. W przypadku białych klawiszy, używanie podświetlenia w dzień jest beznadziejne bo nie widać większości liter.

0