Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi C4 CUATRO-wariuje prędkościomierz

14 Kwi 2005 21:19 1513 4
  • Poziom 10  
    Witam!!
    Mam problem z Audi C4 95r.Mianowicie wariuje mi prędkościomierz ,na początku narasta ok ale przy większej prędkości coś mu odbije opada a później pokazuje już jakieś głupoty.Dodam tyko,że nie jest to wina czujnika,ani zegara po były podstawiane już inne.Jeśli ktoś się już spodkal z takim przypadkiem to prosze o jakieś wskazówki-z góry serdecznie dziękuje.
  • Poziom 17  
    Jeśli na innych zegarch jest to samo - sprawdź instalację (styki, przewody oraz możliwość zakłócania przez inne urządzenia).
    Jeśli na innych zagarach jest OK - przelutuj płytkę drukowaną zegarów.
  • Poziom 10  
    Instalację już przejrzałem,a co do płytki z zegarami to cała konsola z zegarami była już dwukrotnie podmieniana.Inne zegary nie wariują.
  • Poziom 10  
    Witam!!!
    Usterka została usunieta-okazało sie,że oberwał sie magnes,który powodował zliczanie impulsów kontraktrona-umieszczonego w silniku
  • Poziom 17  
    juz sie kiedys z tym spotkalem..gdy auto bylo bite od strony lewego przegubu.. nierstety nie widzialem kolegi postu...ale w audi to z predkosciomierzami sie dzieja rozne cyrki.. a liczniki chodzilwe.. ostatnio nawet do 100 starszej 90r.. przekladalem deske od C4.. niby taka sama deska..ale zlacza inne..ale da sie :)