Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes sprinter 308d pali bezpiecznik 10

22 Maj 2014 19:50 2802 4
  • Poziom 6  
    Witam chciałbym zapytać jaka może być przyczyna palenia się bezpiecznika nr10 odpowiada on za pod świtlenie zegarów. Sprawa wygląda tak w momencie włączenia świateł zegary śą pod świtlane przez 1 sekunde po tym czasie pali się bezpiecznik i klapa. Wyeliminowałem zwarcie w lampach przednich odpiołem wtyczki i to samo, wypiołem też zegary i dalej sie pali.
    w momencie włączenia świateł na nowym bezpieczniku przygasa wyświetlacz kilometrów chociaż jest on podpięty po inny bezpiecznik, jeszcze oprócz tego włączenie świateł przeciwmgielnych powoduje palenia sie prawej żarówki świateł mijania. Jest to Sprinter 308D 95rok z paką (nie kaczka tylko już ten nowszy)
    jeśli koś ma jakiś pomysł lub schemat to bardzo proszę o odp
    z góry dziękuje
  • Poziom 38  
    Witam
    Sprawdź podświetlenie kokpitu (nawiewów).
  • Poziom 6  
    a dokładnie o co ci chodzi z tym podświetleniem bo też sie nie świeci jedynie taka mała czerwona dioda się świeciła ale też się spaliła
  • Poziom 38  
    Chodzi o podświetlenie pokręteł nawiewów ,wyłącznika dmuchawy.Jeżeli to jest blaszanka to sprawdź podświetlenie tablicy rejestracyjnej ,może być z tego samego bezpiecznika.
  • Poziom 18  
    Tak,szukaj w tylnych lampach i jak piszą w oświetleniu rejestracji.Kiedyś miałem taki problem i powodem był urwany konektor od światełka od rejestracji.