Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AORUS THUNDER K7 - mechaniczna, modułowa klawiatura dla graczy

exti 23 Maj 2014 14:03 1524 0
 • AORUS THUNDER K7 - mechaniczna, modułowa klawiatura dla graczyFirma AORUS zaprezentowała na swojej witrynie mechaniczną klawiaturę THUNDER K7 zaprojektowaną z myślą o graczach. Wyróżnia się ona demontowalnymi modułami — podkładką pod nadgarstki i częścią numeryczną. Według producenta, jest to pierwsze takie rozwiązanie na świecie, wśród klawiatur mechanicznych.

  THUNDER K7 ma tradycyjny układ klawiszy, lecz niebieskie podświetlenie i kanciaste kształty nadają jej futurystycznego wyglądu. Klawisze numeryczne, które można zamontować z prawej lub lewej strony głównej klawiatury, pełnią także rolę klawiszy makr. Są ponumerowane od 1 do 20 i przy pomocy dołączonego oprogramowania można do nich przypisać komendy używane w grach. Pięć przełączanych profili pozwala ustawić w sumie 100 makr.

  Klawiatura posiada trzy rolki, z czego jedna, umieszczona na części numerycznej, pełni rolę zwykłego scrolla, a pozostałe służą do regulacji głośności i intensywnośći podświetlenia klawiszy. W THUNDER K7 zastosowano przełączniki Cherry Red o deklarowanej trwałości 50 mln naciśnięć.

  Ceana ani data wprowadzenia do sprzedaży nie zostałą jeszcze podana.

  Źródła:
  http://news.softpedia.com/news/AORUS-Mechanical-Keyboard-Has-Detachable-Parts-443545.shtml
  http://www.aorus.com/k7.aspx