Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic TX- P42V203 ( Anglik) - brak usługi Viera Cast

23 Maj 2014 14:15 1038 5
  • Poziom 32  
    Witam. Telewizorek przywieziony z Anglii. Na razie nie podłączony to żadnej anteny
    a pasowałoby dzieciom jakieś bajki puścić. Do internetu podłączony za pośrednictwem routera Cyfrowego Polsatu. Konfiguracja poprawna, nawet zaktualizował oprogramowanie. Po próbie wejścia w w/w usługę komunikat "Connection to server failed" czy coś w tym stylu. Podejrzewam sprawy typu firewall itp., być może że sam Cyfrowy Polsat to blokuje, albo sprawy typu Prawa autorskie :cry:. Tv ma tuner Sat i w planie jest antena na Astra 2A plus DVBT. Pytanie jednak czy ten TV ma wsparcie naszego DVBT . Niestety wujek google nic na temat tego modelu nie wie. Może ma ktoś jakieś pomysły jak skorzystać z zasobów internetu na tym TV. Może wymiana oprogramowania na bliźniaczy model na polski rynek
  • flexghzflexghz
  • Poziom 35  
    Mam TX- P50V20 i Cyfrowy Polsat na module CAM chodzi bez problemu.
    Co do VieraCast nie mam pojęcia co mogło by powodować taki komunikat.
  • flexghzflexghz
  • Poziom 32  
    Darek.S napisał:
    Witam. Do internetu podłączony za pośrednictwem routera Cyfrowego Polsatu.

Cyfrowy Polsat w tym przypadku jest tylko dostawcą internetu. Na razie tv ma chodzić bez anteny a walka toczy sie o to by obejrzeć na nim serwisy typu You tube czy co tam angielska wersja Viera Cast zapewnia.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Zresetuj tv do fabrycznych ustawień.
    Jeśli nie pomoże, to nic więcej nie zrobisz, bo nr seryjny tv przypisany jest do rynku brytyjskiego.
  • Poziom 32  
    Sprawa prozaiczna. Pani miała pilota zamiennego i uruchamiała funkcję Viera Tools. Wewnątrz było coś ala "Media Center" i po wejściu do tej funkcji właśnie komunikat "No conection to server. Sprzedałem pani pilota z guziczkiem Viera cast i działa. Co prawda mocno już okrojone, bo zostały tylko dwa okienka - You Tube i Eurosport, ale TV paroletni i tylko tyle zostawili. Pozdrawiam.
    Swoją drogą po moim poście wujek google coś już na temat tego TV wyświetla co dobrze świadczy o pozycjonowaniu Elki :D