Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki sprzęt audio do domu, kompa i impreze

Arma Dominum 15 Cze 2014 22:06 4572 35
    telecaster1951
    Moderator Akustyka
    Pablo2015 napisał:
    moc muzyczna
    Fajnie ale co to ma do rzeczy?
    Pablo2015 napisał:
    Tak, słuchałem. Mój kolega gra na instrumentach itp. i dla niego wymiana kondensatora w zasilaczu na taki 15 razy droższy robi różnicę, dla mnie nie-
    Wymiana kondensatora w zasilaczu nie ma sensu, bo on nie znajduje się w torze audio. Porządny kondensator o odpowiedniej pojemności i o dostosowanym napięciu wystarcza. Wymiana na "audiofilskie" pojemności nie ma sensu, bo elementy nie znajdują się w torze audio.
    Pablo2015 napisał:
    dla mnie nie- po prostu dalej gra więc nie widzę sensu kupowania drogich zestawów głośnikowych o parametrach z kosmosu skoro przeciętny człowiek nie wyłapie różnicy w ich brzmieniu.
    Wyłapie, oj wyłapie. To że ktoś gra na instrumentach nie ma znaczenia. Bo niby jakie ma mieć? Znam muzyków którzy słuchają muzyki w domu na paczkach gitarowych. A czemu wyłapie? Bo te najtańsze zestawy są składane na pałę. Bez dobrego zejścia, z dziurami w paśmie. Jak się porówna je z lepszym sprzętem, to słychać wyraźną różnicę. To tak jakbyś powiedział że nie ma różnicy pomiędzy słuchawkami za 50 i 150zł.
    Pablo2015 napisał:
    Kolumny mają najzwyklejsze głośniki dostępne na Allegro
    Co to znaczy najzwyklejszy głośnik.
    dj-MatyAS napisał:
    Powiem szczerze, że gdy przeczytałem wypowiedź Kol.Pablo2015 ręce mi opadły i po prostu nie miałem siły odpisywać i pomyślałem, ze czas umierać.
    Dlatego zgłosiłem i liczyłem że post powędruje w zasłużone miejsce, ale skoro został to musiałem napisać parę linijek.
  • Sklep HeluKabel
    Arma Dominum
    Poziom 6  
    Dzięki za te porady i mam takie pytanie czy może zna ktoś jakiś dobry sklep ze sprzętem audio, w którym mógłbym odsłuchać muzykę; w Lublinie bądź Chełmie, bo to mam najbliżej i jak ktoś może niech mi powie na co najlepiej zwracać uwagę przy sprzęcie; chodzi mi o cyferki jak i o aspekty dźwiękowe nie wiem czy dobrze się wyraziłem.
  • Sklep HeluKabel
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Arma Dominum
    Poziom 6  
    Dzięki za wytłumaczenie, teraz tylko jak ktoś zna to by się przydało kilka nazw sklepów w Lublinie, Chełmie ewentualnie w Warszawie gdzie mógłbym odsłuchać sprzęt
    Arma Dominum
    Poziom 6  
    Dzięki jak ktoś jeszcze jakieś sklepy zna to proszę o info