Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

schemat instalacji elektrycznej

24 Maj 2014 16:42 1902 4
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich serdecznie. Mam mały (dla doświadczonych i duży jak dla mnie) problem, mianowicie potrzebuję kogoś kto będzie potrafił narysować mi w dostatecznie prosty sposób instalacje elektryczną do motocykla MZ250 z małymi modyfikacjami wg. mojego pomysłu. schemat oryginalny niemiecki mogę przesłać i wszystko wytłumaczyć drogą mailową. Jestem w stanie zapłacić (oczywiście rozsądne pieniążki) za pomoc.

Pozdrawiam
  • IGE-XAO
  • Poziom 22  
    chodzi ci o schemat montażowy ,czyli co gdzie fizycznie podłączyc na ramie motocykla?
  • IGE-XAO
  • Poziom 2  
    Dokładnie. Który kabel do czego podłączyć, co i jak. Gdzie podłączyć kable wychodzące z silnika, które do cewki, które do regulatora napięcia, które do bezpieczników i jakie. Chce również zmienić kilka rozwiązań konstruktorów IFA, a mianowicie zastosować inną stacyjkę, o jednym skoku, inaczej włączać światła i kilka jeszcze podobnych bajerów. Ułożyć wszystko na ramie sobie poradzę, tylko potrzebuje prosty schemat.
  • Poziom 22  
    no to wrzuć ten schemat ideowy to sie popatrzy,czy wiązke masz na motocyklu czy będziesz ja budował od początku ?
  • Poziom 2  
    To jest schemat oryginalny. Instalację muszę robić od początku, bo mam gołą ramę i silnik. Z silnka (alternatora) wychodzi sześć kabli, trzy czarne i trzy w różnych kolorach. Poza tym nie mam praktycznie nic, więc z tad pomysł instalacji "po swojemu" Jeżeli jesteś w stanie coś takiego zaprojektować/narysować daj znać na priv.