Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana klocków OPEL VECTRA C 1.8 Jaki producent

kubakss 24 Maj 2014 23:42 978 4
  • #1 24 Maj 2014 23:42
    kubakss
    Poziom 8  

Witam

Jestem świeżo upieczonym właścicielem Opla Vectry c 1.8 16v i mam problem z doborem klocków , gdzie nie pójdę to przedział cenowy jest od 70 do 180 zł, Sporo marek o których nigdy nie słyszałem i oczywiście przez wszystkich polecane klocki boscha jako najlepsze.
    Moje pytanie brzmi czy muszę kupować drogie klocki by mieć pewność że nie bedą piszczeć jak pociąg czy można zaryzykować z czymś tańszym.

Będę wdzięczny za odpowiedzi innych bardziej doświadczonych użytkowników.

0 4
  • #2 25 Maj 2014 12:12
    andrzej lukaszewicz
    Poziom 38  

kubakss napisał:
    przedział cenowy jest od 70 do 180 zł, Sporo marek o których nigdy nie słyszałem

Więc kup takie na jakie cię stać, ale najtańsze odradzam. Mogą szybko sie zużyć, piszczeć itd. Czasem warto dołożyć i mieć pewne hamulce ( i czyste felgi), a w perspektywie czasu droższe moga wyjśc taniej.

0
  • #3 25 Maj 2014 12:17
    kubakss
    Poziom 8  

Facet w sklepie zaproponował mnie klocki maxgear powiedział że stosunek jakości do ceny jest dobry i nie piszczą, coś wiesz na temat tych klocków ?

0
  • #4 25 Maj 2014 12:58
    pioart
    Poziom 37  

Chcesz pojeździć bezpiecznie i mieć komfort psychiczny i jazdy, to o tych pakowaczach zapomnij. Celuj TEXSTAR, JURID, FERRODO, TRW, GALFER, ATE, choć nie jest to po kolei ranking.

0
  • #5 25 Maj 2014 18:37
    sly_1978
    Poziom 19  

Topową marką jest niezaprzeczalnie ATE, o kilka kolejnych miejsc można się spierać bo stawka jest wyrównana. Stosunek jakość/cena powinien być korzystny w przypadku Ferodo. MAX GEAR to taki "Killing Joke". Jeśli chcesz klocki na "dorżnięcie" tarcz to tak ,ale nie licz na hamulce w nagłej potrzebie.

0