Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

RESETUJE SIĘ int-KSG Manipulator Sensoryczny

kiri00240 25 May 2014 11:57 2364 9
Optex
    kiri00240
    Level 9  
    Witam
    Mam centrale alarmową Satel INTEGRA 128-WRL, a do niej manipulator int-KSG Manipulator Sensoryczny. Cały system chodził sprawnie od ponad roku, aż około tydzień temu zaczęły się problemy.... (chyba po utracie zasilania ale tego nie jestem pewien)
    Otóż resetuje się manipulator, resetuje się różnie nieraz co kilka godzin, a nieraz co parę minut.... Ponadto bardzo często w związku z tym włącza się sabotaż.
    o to fotka z komunikatem jaki się wyświetla...
    RESETUJE SIĘ int-KSG Manipulator Sensoryczny

Może teraz o tym co zrobiłem> Próbowałem podłączyć owy manipulator za pomocą innego kabla- niestety nie pomogło -to samo.
    Może macie jakieś pomysły? Zastanawiam się nad wgraniem nowego softu?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Optex
    bartek_p
    Level 31  
    Innego? Znacz na krótko do centrali, tak?
  • Optex
    kiri00240
    Level 9  
    Miałem juz podłączone na krótko i nie pomogło.
    pkhenr
    Level 32  
    A zasilanie ? podłącz do out-a a nie do + kpd albo do zupełnie innego zasilacza. Miałem kiedyś takie, problem był padnięty akumulator.
    kiri00240
    Level 9  
    Zrobiłem dzisiaj aktualizacje oprogramowania w centrali do 1.12-----nie pomogło
    Dzwoniłem do satela i spakowałem manipulator i wysłałem. Zobaczymy !!! Dam napewno znać.
    kiri00240
    Level 9  
    Manipulator wrócił z naprawy i wytrzymał 48 godzin i znowu odwaliło mu.... Ma ktoś jakiś pomysł????
    Satel zrobił aktualizację oprogramowania i wyczyścił go.
    fred4u
    Level 25  
    Czy masz oprócz tego KSG jeszcze inny manipulator? Równie dobrze restart manipulatora może oznaczać że magistrala "idzie w maliny", tyle że wtedy restartowałyby się też inne manipulatory.
    kiri00240
    Level 9  
    Niestety nie mam. Chyba spróbuje tego "A" zasilanie? Podłącz do out-a a nie do + kpd albo do zupełnie innego zasilacza. Miałem kiedyś takie, problem był padnięty akumulator. "

Dodano po 2 [godziny] 35 [minuty]:

niestety nic nie dało podłączenie zasilania do out :-( Ma ktoś jakieś pomysły? znowu słać na serwis?
    fred4u
    Level 25  
    Jeżeli nie masz drugiego manipulatora do sprawdzenia, najlepiej odeślij komplet manipulator+centrala, razem z dokładnym opisem co się dzieje.

M
    kiri00240
    Level 9  
    Odesłałem ponownie tym razem cały zestaw. W serwisie nie stwierdzili usterki. Następnie zamontowałem i system działa beż szwanku. Normalnie magia....:-)