Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw golf 4 TDI 98 r. - zamek drzwi od kierowcy

25 Maj 2014 13:26 4995 14
  • Poziom 8  
    witam... mam pytanie. szukam zamka do drzwi od strony kierowcy do samochodu golf 4 tdi 98 r. padł zamek, pilot nie zamyka tych drzwi od środka to samo. Rozglądam się w internecie za nim ale nie wiem na co mam zwrócić uwagę aby zamek był dobry i pasował do mojego auta... z góry dzieki za info...
  • Poziom 39  
    Ja chcesz to mogę załatwić oryginalny zamek w bardzo dobrej cenie, reszta na pw.
  • Poziom 7  
    U kolegi w passacie b5 ostatnio wymienił zamek on jest razem z całym układem w drzwiach zamek oryginał z Niemiec 130zł
  • Moderator Samochody
    Rozbierz zamek, sprawdź po kontem zimnych lutów, 90% zamków udaje się naprawić bez problemu.
  • Moderator Samochody
    Ja też stawiam na zamek, lecz podpowiadam jak go naprawić.
  • Poziom 8  
    Witam ponownie... odświeżam temat mojego zamka ot-urz zamek wymieniłem na nowy zamiennik i wszystko gra po za jednym mankamentem... Gdy drzwi zamkne pilotem i je otworze, ciągnę za klamkę czy to od środka czy od zewnątrz to drzwi się nie otwierając... Dopiero otworzą się za drugim pociągnięciem... dziej się to tylko po ich zamknięciu... gdzie tkwi błąd ??
  • Poziom 8  
    zauważyłem ze od środka jak się zamknie i pociągnie się za klamkę to ten pierwszy raz co nie idzie otworzyć drzwi unosi się delikatnie rygiel do góry

Dodano po 4 [minuty]:

jeszcze takie pytanie
    do kolegi lookashECL powiedz mi tam jest cos do regulacji ??
  • Moderator Samochody
    rufii28 napisał:
    Dopiero otworzą się za drugim pociągnięciem... dziej się to tylko po ich zamknięciu... gdzie tkwi błąd ??

W jakości ryżowych produktów, dlatego właśnie wole naprawić oryginał niż kupić takie coś za 60 zł.
  • Poziom 14  
    domex32 napisał:
    rufii28 napisał:
    Dopiero otworzą się za drugim pociągnięciem... dziej się to tylko po ich zamknięciu... gdzie tkwi błąd ??

W jakości ryżowych produktów, dlatego właśnie wole naprawić oryginał niż kupić takie coś za 60 zł.

Oj to prawda ..........
  • Poziom 8  
    z wielkim podziękowaniem dla wszystkich w szczególności dla lookashecl... a co do zamienników st procent racja... kupiłem zamiennik przerywacz dla kierunków TRAGEDIA...
    pozdrawiam i dziękuj :))))