Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP 6930P - Wymiana matrycy-przeprogramowanie

25 Maj 2014 13:49 1275 3
  • Poziom 14  
    Witam mam problem polegający na tym że dostałem za darmo laptopa HP 6930P
    Bez matrycy i chciał bym go sobie zrobić. Znalazłem całe skrzydło matrycy do niego w przystępnej cenie w pewnym sklepie(wiem tylko że siedziała tam matryca LG Philips LP141WX3 (TL)(P4) )
    Pierwszy problem czy matryca LG Philips LP141WX3 (TL)(xx) z innym oznaczeniem w miejscu (xx) będzie działała?
    Drugie pytanie bo gdzieś usłyszałem że potrzebna jest stara matryca do przeprogramowania (a ja starej matrycy nie posiadam i nie mam możliwości jej dostania) czy da radę bez programowania to naprawić?

Jeśli temat jest w złym miejscu to proszę o przeniesienie
    Z góry dzięki za pomoc ja w tym temacie jestem zielony
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Kto Ci takich głupot na opowiadał ?? Nic nie trzeba przeprogramowywać :) Jeżeli masz możliwość kupienia całej górnej obudowy ( z matryca, kablami etc ) to bierz od razu i będzie smigać :)
  • Poziom 14  
    a o co chodzi z tymi oznaczeniami na końcu? tj (TL)(xx) bo wiem że stara matryca miała (TL)(P4) a na allegro jest dosłownie cały alfabet tych oznaczeń np (TL)(N1)
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    To jest poprostu każdy producent inna seria. NAJWAŻNIEJSZE na co masz zwrócić uwagę to oznaczeniu "w jakiej jakości obraz jest przesyłany" tzn : LCD SCREEN 14.1" WXGA CCFL SINGLE<b/>.

NP martyca HD, HD+ FHD nie bedzie pasować do Twojego modelu bo nie jest WXGA