Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie firmware cerebus p6360

25 Maj 2014 14:10 2400 10
  • Poziom 14  
    Witam, czy na cerberusa p6360 można wgrać firmware Gargoyle? Jeśli nie to czy można wziąć poprzednie firmware do tego cerberusa?Mam te najnowsze ale jest ENG a potrzebuje pl.

Czy można wykorzystać tego cerberusa do wzmocnienia sygnału wifi bezprzewodowo innego routera(tplink wr740n) dzięki opcji WDS? Bo jak próbowałem ustawić to nie było opcji zabezpieczenia połaczenia.
  • SterControl
  • Poziom 18  
    Sprawdzałeś funkcję repeter jako zwiększenia działania sieci? Nie chce zwracać uwagę ale w tych routerach jest bardzo mało opcji po angielsku i spokojnie poradzisz sobie przy pomocy google translatora w najprostszych opcjach. Za dużo jest zabawy ze zmianą FW tylko po to aby mieć język PL. Po za tym wcześniejsze FW może mieć bugi które np uniemożliwią Ci wzmocnienie sygnału WIFI.
  • SterControl
  • Poziom 14  
    chmuri napisał:
    Sprawdzałeś funkcję repeter jako zwiększenia działania sieci? Nie chce zwracać uwagę ale w tych routerach jest bardzo mało opcji po angielsku i spokojnie poradzisz sobie przy pomocy google translatora w najprostszych opcjach. Za dużo jest zabawy ze zmianą FW tylko po to aby mieć język PL. Po za tym wcześniejsze FW może mieć bugi które np uniemożliwią Ci wzmocnienie sygnału WIFI.

Funkcji takiej wogule nie widziałem a nowe firmware które zainstalowałem to
    P6360_V5.07.39_PEN01_EN_PEN.zip - Wersja 5.07.39 jest cała po angielsku.
  • Poziom 18  
    Może screen zrobisz z ustawieniami jakimi masz problem to na pewno ktoś Ci pomoże
  • Poziom 14  
    Jak to skonfigurować by sygnał routera tp-link był wzmacniany pentagramem
    Jakie firmware cerebus p6360 Jakie firmware cerebus p6360 Jakie firmware cerebus p6360
  • Poziom 18  
    Ustaw Mac adres AP taki sam jak Tplinka SSID tak samo ustaw jak SSID na TPLINKU.
  • Poziom 14  
    chmuri napisał:
    Ustaw Mac adres AP taki sam jak Tplinka SSID tak samo ustaw jak SSID na TPLINKU.

Wybacz kolego ale nie rozumiem 'Mac adres AP taki sam jak Tplinka' mac adresy urządzeń są chyba przeciesz inne
  • Poziom 24  
    dzedaj2000 napisał:
    ...Czy można wykorzystać tego cerberusa do wzmocnienia sygnału wifi bezprzewodowo innego routera...

Takie patenty zadzialaja dobrze na urzadzeniu z 2 radiami a wspomniany pentagram ma tylko 1. Najpewniejszym rozwiazaniem jest spiecie obu routerow kablem i ustawienie pentagrama jako AP (jedna siec) albo jako router (siec oddzielna) albo uzycie PLC.

v
  • Poziom 14  
    viwaldi1 napisał:
    dzedaj2000 napisał:
    ...Czy można wykorzystać tego cerberusa do wzmocnienia sygnału wifi bezprzewodowo innego routera...

Takie patenty zadzialaja dobrze na urzadzeniu z 2 radiami a wspomniany pentagram ma tylko 1. Najpewniejszym rozwiazaniem jest spiecie obu routerow kablem i ustawienie pentagrama jako AP (jedna siec) albo jako router (siec oddzielna) albo uzycie PLC.

v

Nie ma takiej możlowości na kablu, tp link wr740n też ma jedno i działało.
  • Poziom 24  
    Poczytaj o WDS Link. Miales polaczone tp-link z tp-linkiem via WDS i to moglo ci sie udac, pod warunkiem ze miales poziom sygnalu (na odbierajacym) min -70. Teraz chcesz polaczyc urzadzenia 2 roznych producentow i tu moze byc problem. Pomierz tez poziom wifi w miejscu gdzie stoi pentagram. Na PC uzyj inssdera a na andoidzie wifi analyzera.

v
  • Poziom 14  
    viwaldi1 napisał:
    Poczytaj o WDS Link. Miales polaczone tp-link z tp-linkiem via WDS i to moglo ci sie udac, pod warunkiem ze miales poziom sygnalu (na odbierajacym) min -70. Teraz chcesz polaczyc urzadzenia 2 roznych producentow i tu moze byc problem. Pomierz tez poziom wifi w miejscu gdzie stoi pentagram. Na PC uzyj inssdera a na andoidzie wifi analyzera.

v

Miałem tp link (z firmware garoyle) podłączony do pentagrama p6360 bezprzewodowo ,teraz potrzebuje zrobić odwrotnie.Dobrze by było by na p6360 można by było też wgrać garoyle ale nie wiem czy się da,dziś wujek gogle coś mało chce pomagać.

Dodano po 1 [godziny] 14 [minuty]:

dzedaj2000 napisał:
    viwaldi1 napisał:

v

Miałem tp link (z firmware garoyle) podłączony do pentagrama p6360 bezprzewodowo ,teraz potrzebuje zrobić odwrotnie.Dobrze by było by na p6360 można by było też wgrać garoyle ale nie wiem czy się da,dziś wujek gogle coś mało chce pomagać.

Nie mam zielonego pojęcia czemu to nic nie działa:/ :/