Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 - Awaria zamka centralnego

Klepac 25 Maj 2014 22:04 2892 0
  • #1 25 Maj 2014 22:04
    Klepac
    Poziom 9  

WITAM! MAM 2 PROBLEMY Z Z SAMOCHODEM PEUGEOT 307 (ROK 2001).

Pierwszy problem
    W przedniej szybkie puściła uszczelka od strony kierowcy i dostawała się woda do wnętrza samochodu. Po tym zdarzeniu zamek centralny zaczął wariować tzn. nie dało otworzyć się samochodu od zewnątrz, musiałem wejść bagażnikiem aby otworzyć pojazd i od tego czasu przednie drzwi są cały czas zamknięte a tylne otwarte nawet, jak zamknę pilotem. Kiedy używam owego pilota, nie słychać zamykania się drzwi (nie słychać zatrzasków). Kiedy zamykam samochód ręcznie od zewnątrz, czuję lekki opór w zamku. Dodam iż na przycisku blokady zamka we wnętrzu samochodu świeci się kontrolka która oznacza że drzwi są zamknięte. Zostały wymienione wszystkie bezpieczniki i nie dało to rezultatu. Zresetowałem kluczyk zgodnie z poleceniami instrukcji ale to też nic nie pomogło.

Drugi problem
    W upalne dni kiedy samochód stoi w słońcu kilka godzin, podczas jazdy wskazówka od temperatury (obok wskaźnika paliwa) pokazuje chwilowo 90° i natychmiast powraca do normy. Dodam że po tym wyświetla się również kontrolka AWARII SYSTEMU WTRYSKU ( http://autopolki.pl/images/co-jest-czym/kontrolki-w-aucie-bez-tajemnic/9.jpg ). Później na komputerze pokładowym widnieje jakiś monit o temperaturze i potem ANTI POLLUTION FAULT. Proszę o wyjaśnienie dlaczego samochód tak się zachowuje i jak temu zaradzić. Pozdrawiam! :D

0 0