Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kupno Kosiarki Spalinowej

26 Maj 2014 09:43 2424 7
  • Poziom 21  
    Włoska kosiarka, dość dobra konstrukcja, serwis w PL też sprawnie działający i gwarancją Door-to-Door, części i serwis pogwarancyjny też jest, włoskie kosiarki już dawno goszczą na naszym rynku więc nie ma problemu z serwisem. Ja kupiłem rok temu i nie miałem problemu z tą kosiarką, kosę spalinową też mam faworyta i śmiało stwierdzam, że sprawuje się lepiej jak nac. Hecht'a nie znam osobiście, więc tu nie pomogę.
  • Poziom 15  
    Ok, wielkie dzięki za pomoc.
  • Poziom 21  
    Włoska, włoska sir. xury w PL inną nazwę nadaje jej dystrybutor, nie wnikajmy w szczegóły dlaczego ;) - pewnie wiesz jak się zbija podatki :) NAC ma silniki Briggs & Stratton, a w Faworycie chyba mają własne silniki, nie mam jej teraz przed sobą, bo stoi na działce, ale silnik napewno nie jest B&S - co nie znaczy właśnie, że jest zła :)
  • Poziom 21  
    No troszeczkę ponad rok ją mam, wcześniej miałem NAC 35HP też dawał radę, ale Faworyt tamten rok dzielnie zaliczył, tym bardziej, że kosił dużą trawę, taką nawet na 40cm, bo jeżdżę busem po UE, więc po miesiącu potrafiło urosnąć trawsko.
    Dość przyjemnie chodzi silnik i przynajmniej u mnie nie zauważam takiego czegoś, jak przegrzewający się silnik czy spadek mocy po 2-3 godzinach ciągłego koszenia.

Zobaczę jak będzie się sprawowała w tym roku, olej wymieniony, gaźnik wyregulowany, obroty ustawione, noże naostrzone, narazie śmiga aż miło.
  • Poziom 11  
    Nie znam silnika, który znajduje się w tej kosiarce, sam wybierałem zawsze spalinowe z Briggsem. Obecnie mam Trytona, który śmiga na tym silniku, trochę droższa niż ta Faworyt. Jeśli chodzi o serwis kosiarek z B&S to lepiej nie można trafić, bardzo dużo punktów, które zreperują na miejscu jakby co się stało. Moja na razie funkcjonuje dobrze, też ma 4KM.