Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Galaxy SII GT-I9105P zawieszanie sieci

26 May 2014 12:14 1935 4
  • Level 2  
    Witam, mam telefon Samsung Galaxy SII GT-I9105P. Od samego początku często się wyłączał i musiałam wyciągać baterię aby na nowo zadziałał. 2 razy był serwisowany, za pierwszym razem wgrano nowe oprogramowanie, za drugim razem napisano, że usterka nie wystąpiła. Po tej naprawie jakby się poprawiło, gdyż już nie musiałam wyciągać baterii w celu uruchomienia, natomiast często jestem poza zasięgiem sieci. Nie jest to wina operatora ( jestem w Play) gdyż wszystkie osoby posiadające nawet dużo starsze modele nie mają najmniejszego problemu i ciągle mają zasięg natomiast jak do mnie dzwonią jestem ciągle niedostępna. Ja tego często nie zauważałam gdyż telefon nie wyłączał się całkowicie tak jak to było na początku. Internet i skype działały normalnie więc sprawdzam tylko jak muszę gdzieś zadzwonić czy ciągle jestem w sieci. Często tak się dzieje po dłuższej rozmowie, po używaniu internetu i muszę przyznać, że działa mi to na nerwy bo gdziekolwiek jestem, często muszę korzystać z innego telefonu a mój abonament nie jest nawet w małej części wykorzystany. Czy jest na to jakaś rada i jest sens ciągłego oddawania telefonu do serwisu ( jest ciągle na gwarancji) czy po prostu model ten jest do niczego?
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 2  
    Czy wystarczy jeżeli inne aparaty działają poprawnie z tą kartą?
    Myślisz, że jest szansa na naprawę?
  • Level 2  
    problem się sam rozwiązał odkąd Play przeszedł na wewnętrzny roaming z T-mobile. Wychodzi na to, że coś u nich nie działało jak należy...