Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

10" Tablet z GPS dla kierowcy ciężarówki.

26 Maj 2014 23:00 9579 6
  • Poziom 9  
    Poszukuję tabletu dla brata który jest kierowcą ciężarówki.
    Wymaga on żeby tablet był wyposażony w następujące funkcje:
    - wyświetlacz 10 cali lub więcej ( jego wybór, nie wiem jak będzie z komfortem użytkowania w trasie )
    - modem do aero 2
    - tuner dvbt
    - gps
    - system operacyjny prosty w obsłudze; myślałem o androidzie
    - cena, wiadomo i mniej tym lepiej; budżet powiedzmy do 1000 zł

Przeznaczenie tabletu to oczywiście nawigacja, oglądanie filmów oraz telewizji, korzystanie z internetu.

Za pomoc z góry dziekuję
  • Poziom 21  
    Gdzie brat jeździ? W PL czy po UE?
    Jeśli chce tym dodatkowo nawigować, to na Austrii przy pierwszej kontroli drogowej mu zarekwirują, ogólny przepis zabrania używania nawigacji pow. 7"

Na UE, Aero2 nie chodzi, więc tam jest zbędne.

GoClevery są całkiem OK i nie kosztują przesadnie dużo, ładnie nawigują na Igo, AM, MMEU7 i CoPilot, jeździłem na każdej z tych nawi, najlepsza jest Igo MyWay - to tak od siebie. Jeśli chce oglądać filmy i net to lepiej wziąć kupić lapka na allegro, nawet beznapędowca + pendrive 32 GB, lepiej zda egzamin.

Nawigacja nie większa jak 7 cali bo będzie nie wesoło.
    Napisz czym jeździ i gdzie to Ci się lepiej doradzi.
  • Poziom 9  
    Brat jeździ tylko w polsce; transport surowców wtórnych, głównie krótkie trasy; zdarzają się jednak delegacje. Laptopa ma i nie chce go zabierać w podróż, woli jeden sprzęt który spełni wyżej podane warunki. Co do wielkości, kieruję się oglądaniem filmów ale jeśli będzie miał te 7 cali to też przeżyje. Prosiłbym o podanie chociaż jednego tablet o wielkości ok 10 cali; reszta może być mniejsza.
  • Poziom 21  
    Tablet Goclever Aries 101 z 3G - ma GPS, modem itp, jest na andku, całkiem przyjemny w użytkowaniu, nie ma DVB-T

Z DVB-T i GPS-em miałem Lark FreeMe 70.5 niestety, albo stety ekran oporowy (trzeba mocnij naciskać) ale dobre przy nawigacji. Wielkość 7"
    Nie wiem czy tu mogę podać Linka ale jest strona e-commerce sieci lombardów, gdzie możesz trafić dobry sprzęt w dobrej cenie.
  • Poziom 13  
    Ciekawą opcją jest jeszcze ten Lenovo Idea Pad:
    http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/8632522 - bardzo wygodny w użytkowaniu. No i marka również sprawdzona (mają dobrą politykę gwarancyjną w razie czego).
    Szkoda tylko,że tyle kosztuje ale widzę, że w sieci ma bardzo dobre opinie.
  • Poziom 9  
    Co myślicie o Overmax DualDriveMax II DVB-T GPS. Nie znalazłem tabletu z modemem 3g, dvb t oraz gps więc może dokopię do tego overmaxa modem 3g. Co o tym myślicie?
  • Poziom 13  
    Samung tab3 lub lenovo yoga,
    Tylko nie Owermax. Kupiłem synowi po 3 tygodniach padła ładowarka, zacinał sie wieszał później sie popsuł dotyk po raptem 3 miesiącach sprzęt smietnik, w grodniu kupilem mu Samsunga galaxy tab 3 pół roku gry, filmy, internet i sprzęt ani razu sie nie zawiesił,
    szwagier dostał z plusa lenovo yog i też nieźle sobie daje radę