Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz / Amplituner do Unitra ZG15/c (do ok 200zł)

27 Maj 2014 19:04 1002 4
  • Poziom 9  
    Witam

Dzisiaj w moim Amatorze 2c stereo padł prawy kanał, jako że to stary sprzęt chciałbym kupić coś nowszego. Nowy sprzęt musi dobrze działać z kolumnami Unitra ZG 15/c. Musi grać co najmniej tak dobrze jak robił to Amator, przy czym mam do wydania ok 200zł.

Pozdrawiam
  • Poziom 39  
    To łatwe :). Ja jestem wielbicielem ZM 9000 więc polecam AT9100 ale trzeba by grać rozważnie bo on ma 35W. Za 200 złotych można kupić amplituner z magnetofonem lub wzmacniacz, tuner i magnetofon. Najciekawsze z kolekcjonerskiego punktu widzenia są klocki w kolorze innym niż grafitowy (czarne i srebrne ale są droższe). AT 9100/9015 czy PW9013/T9015 jakościowo z amatorem 4 klasy lepsze. Tańsze są zestawy midi i mini tam za 200 złotych można mieć 4-5 "klocków". Coś w typie amatora ale klasę lepsza jest Elizabeth ale to jeszcze starszy model niż amator więc przestrojenie, naprawa mogą być kłopotliwe. Tosca jest bardzo fajna. Merkury to bardzo klimatyczny stary odbiornik podobny ale bardziej zaawansowany niż Amator.
  • Poziom 9  
    Myślałem nad SONY STR-AV370, nie taki drogi (około 200zł). Jest to coś warte ? Zagra lepiej od Amatora ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Oczywiście nowe kolumienki będą :). Spróbuję naprawić tego amatora. Z tego co zostanie postaram się kupić tego Soniaka. Wielkie dzięki za pomoc, odezwę się gdy będę miał jakieś konkrety. Pozdro